Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utaztatok e már kutyával IC-n?

Utaztatok e már kutyával IC-n?

Figyelt kérdés
Elvileg nem lehet csak személy vonaton külön jeggyel.De ha kistestű kutya és utazó ketrece vagy táskája van akkor sem lehet??Ha megkísérelem leszállitanak???
2010. júl. 15. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ide van írva egy-két dolog.


Amúgy szerintem nem lehet, IC-n csak vakvezető, és rendőrségi kutyákat lehet szállítani.

2010. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
személy vonaton 1090ft a jegye.Ic-n nincs ár tüntetve gondolom nem lehet vinni.De esetleg valaki kockáztatott már?Személy vonattal több mint 4órás az ut.Ez kinzás lenne neki.De sajnos nincs autom és a szüleimhez mennénk haza.
2010. júl. 15. 21:50
 3/7 Akiteki ***** válasza:

Nem vihetsz fel IC-re kutyát, egyértelműen le van írva.

Leszállítanak, de még bírságot is fizethetsz.

2010. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, mikor még nem tudtam, hogy nem szabad, és sajnos nem engedtek fel a vonatra :( Vártam 3,5 órát.


csak vakvezető mehet.

2010. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább utazz gyorsvonattal! Az nem áll meg mindenhol, de arra fel lehet vinni kutyát.
2010. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem sem engedtek fel IC-re kutyával és ez még a jobbik eset.Gondolj bele,ha leszállítanak és még fizetheted a bírságot is.

Mi legutóbb gyors vonattal utaztunk majdnem négy órát.Végigaludta a kutya az utat.Nem volt semmi gond.

2010. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet,de már vittem IC-n kutyát.

Nagyon okos ismerősöm vett magának egy kutyát az utcán,de a jegy már megvolt. Egész úton bújkáltam a kis vakarcsal,aki persze nagyon izgága volt,és hangos,mázli,hogy nem buktunk le,mert iskolások utaztak ott,és nagyon hangoskodtak...Különben fizethettünk volna.

Egyébként ezen kívül egy ismerősöm mondta,hogy vitt már szállítóboxban kutyát IC-re,nem szállították le.De ez már legalább 7-8 éve volt.

2010. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!