Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shi-tzu gazdák, mi a véleménye...

Shi-tzu gazdák, mi a véleményetek a Royal Canin shi-tzu fajtatápról? Mi a legjobb ennek a fajtának?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem yorkim van. és én is royal canin-t adok neki, persze yorkiknak valót. abszolút a royal canin mellett vagyok!!

mert ezt a tápot megeszi a kutyám, tele van vitaminokkal is és ízletes. szerintem válaszd ezt. sőt! korhoz is van kötve. pl van olyan amit shi-tzu kutyák 10 hónapos korukik ehetnek, utána már másikfajtát amit 10hónapos kor felett lehet nekik adni

2010. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Shih-tzum-m volt 13 és fél évig, most a második kutyusom is shih-tz, 10 hónapos. Fajtatápról kikértem a véleményét az állatorvosunknak, mikor hozzánk került,hogy van e jelentősége annak, hogy milyen fajta kutya. Valahogy kételkedtem, számomra ez már túl "marketingfogás" csak, hogy fajtatáp. Ő szintén ezt erősítette meg bennem, hogy ennek nincs jelentősége, szóval rá nem beszélt a fajtatápokra. :) Mióta elhoztuk a tenyésztőtől Orijen és Acana tápokat eszik, illetve mellette heti 1-2 alkalommal főzünk neki (rizs, hús, sárgarépa). Most volt 10 hónapos, gyönyörűen fejlődik, szőrét nem vágatom s fantasztikusan szép, hosszú,erős és csillog s ami a legfontosabb: egészséges kutyus tele energiával. :)
2010. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!