Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya megnyalja az...

Ha egy kutya megnyalja az ember száját vagy belenyal a nyelvével a szájába azt miért szeretik sokan?

Figyelt kérdés

Én pl nem engedem, hogy az arcomat nyalja. Főleg nem a szám. Azt végképp nem, hogy nyalogassa a fogaimat.


Viszont többeket is ismerek, meg látom online is hogy szinte csókolóznak a kutyával.


Ezt csak szerintem nem higiénikus? Miért teszik ezt?



2020. jún. 7. 02:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert tévesen azt hiszik, hogy a kutyáknál is ez a szeretet jele. Szólok, hogy a kutyák ilyenkor ételt kérnek. A kölyök kutyák is így kérnek az anyuktól.
2020. jún. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Magyarországon a kutyások nagyrésze valamilyen szinten elmeháborodott.
2020. jún. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha megnyalja a szad,azzal jelzi ,h elismer falkavezernek.


Masik funkcio: a falka legratermedtebb,legjobb immunrendszeru egyede a vezer. Az immunrendszer alaja az egeszseges belflora. Ezt veszik at nyalon keresztul.

2020. jún. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmam sincs, főleg ha előtte a kakis fenekét nyalogatta....
2020. jún. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Az a kis kaksi a fűszer nekik. :p
2020. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Hát, nem tudom, de nekem elég undorító gondolat, hogy egy állat - akármilyen, akár a sajátom - a számat meg a nyelvemet/fogaimat nyalogassa. Nem tartom valami higiénikusnak.

És az a legdurvább, hogy utána ezek az emberek csinálnak cirkuszt, hogy igenis maszk a boltban, meg mindenki maradjon otthon, meg jujj meg jajj, de leprás mindenki...

2020. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert hülyék! Meg kell nézni a kutya seggét,ami patyolat tiszta mindig. Használ wc papírt? Dehogy használ,a nyelvével nyalja tisztára,amivel ezek az arcukat nyalatják. Nekem is van kutyám,szeretem is,de vannak határok.
2020. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Hát kicsit sztem beteges..

Oké, én is szeretem a kutyákat, persze, de ahogy a barátomnak nem a nyakát vakargatom és a szőrét fésülgetem szeretetből, úgy a kutyámmal se smárolok.

De ha másnak jó, tegye: de sztem valahol nagyon nem egészséges.

2020. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Ezt ènsem èrtem, tudom felfogni. Nekem meg szószerint megfájdul ott ahol a kutyám vagy macskám megnyal.


Szerintetek az undortól, vagy van valami a nyálukban amitől tènyleg fáj? A bőröm ès alatta tompán.

2020. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
2 kutyám van de sehol nem engedem hogy nyaljanak. Tele van bacival a nyáluk. Persze ha nyálas lesz a kezem labdázás közben az más de direkt sosem hagyom hogy nyalogassanak. Aki a száját nyalatja velük azok meg csodálkoznak ha lesz ilyen olyan szájfertőzésük.
2020. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!