Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bajja lesz a kutyàmnak ha...

Bajja lesz a kutyàmnak ha kiszedte a nyers disznóhust a szemetesböl és megedte? Meg fog halni? 😢

Figyelt kérdés

#kutya #nyers #Disznóhus
2020. jún. 10. 15:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem számít, hogy hogy van tartva! Most mégis hagytad enni nyers disznóhúst! És ez a vírus mindig halálos! Esetleg olvass utána.
2020. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

luxus utána olvasni egyszerűbb lehúzni azt a választ ami hasznos viszont nem tetszik.

Legyenek sokan abban a tudatban hogy nyugodtan etethetik a kutyat nyers disznóval, akár még véletlenül is.

Én meg nyitok egy kutya krematóriumot.

2020. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%
Na jó, a mi kutyánk volt, hogy napokig csak nyers disznóhúst evett, majd kicsattant a sok nyers hústól, nem értem miért kell lepontozni az embereket akiknek a kutyájuk túlélte a nyers disznóhúst? Falun kinevetnének.
2020. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Veszélyes a disznóhús, leírta az előző, hogy miért. Egy ismerősöm kutyája úgy halt meg, hogy évek múlva jöttek rá, hogy a hentestől hozott nyers hús lehetett a gond, valószínű volt benne disznóhús.
2020. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

12 leírtad a frankót én se értem ha hasznos a válasz miért is kell lepontozni????

13 azért lettetek lepontozva mert azt írtátok,hogy semmi baja nem lesz egye nyugodtan,na az nem igaz,félrevezető így nyilván nem fogok rá én sem hasznosat nyomni.Neked szerencséd volt,de sok más embernek nem. Nyugodtan nevessenek ki falun bánja a fene egyébként nem minden falun adnak nekik én is járok disznóvágásra ;)szóval,a lényeg hogy a kutyám jól van/lesz :)

2020. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

Falun azért is kinevetnek ha azt mondod vettél egy kutyát!

Ott úgy vannak vele a legtöbben ha meg döglik lesz másik.

Már én is falun lakok és bizony hallok történeteket, hogy agyon verik vagy épp fel akasszák mert mondjuk megfogott egy csirkét.

50%az esély hogy elpusztul a disznó hústól 50% hogy nem.

2020. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan már, a falusi ember egy szívtelen vadállat? Városon persze ilyen nem történhet meg. Nos lehet, hogy a mi kutyáink szívósak vagy csak véletlen egybeesés, hogy nyers húson (főleg télen éltek vele, mert akkor könnyű volt tárolni) éltek 8-15 évet. Nem vitázni akartam, csak a tapasztalataim mondtam el, hogy mennyire csekély az esélye.
2020. jún. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Most ez elég laikus kérdés, kérlek ne nézzetek teljesen hülyének, de ha a le van fagyasztva a hús, akkor a fagyasztásnál nem pusztulnak el ezek a bacik?
2020. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Az oldal hozzászólóit minősíti az, hogy lepontozták azt, aki megmondta, hogy lehet tőle baja és nagyon veszélyes, gyógyíthatatlan betegséget kaphat el így.


18-as, szerintem nem elég a fagyasztás. Azért szokták mondani, hogy a fagyasztóból kivett hús és dolgok nem fagyaszthatók vissza, mert minden olvadásnál szaporodásnak indulnak a rajta levő baktériumok és a második olvadás már akkora szaporodást okozhat, hogy ételmérgezés lehet a vége. Ebből kiindulva szerintem nem biztonságos a fagyasztás baktériumok ellen. Főzéssel, sütéssel viszont elpusztíthatók a bacik, tehát főtt/sült disznóhús adható a kutyának.

2020. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
79%
28-as, ez vírus, nem baktérium. És a fagyasztás sem oldja meg ezt.
2020. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!