Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyogyszeres kezelés alatt más...

Gyogyszeres kezelés alatt más fajta kaja adasa?

Figyelt kérdés

Kolyok kutyam beleiben bacik vannak, szeklet vizsgálattal derült ki. Tegnap óta kap rá antibiotikumot, plusz rá két órára probiotikumot. Tökéletes a kaki. Viszont ma elfogyott a gyogytap(royal gastro intestinal) amit eddig evett. Az orvos nem ajánlotta tovább, csak hogy a kis zacskoval egye meg. Másfajta gyogytapunk meg van. Viszont van egy másfajta etetés ami szárított barf menüket (fresco) reklámoznak és szimpatikusnak tűnt. Gondoltam holnaptól azt adom, de aztan gondolkoztam, hogy gyogyszeres kezelés alatt mennyire rizikós a kaja váltás, sajnos ezt elfelejtettem az orvostól megkerdezni :/ reggel-este kap kajat. Ha reggel kapja a Menüt és mondjuk lazább a kaka akkor evidens hogy este már tapot kap.


Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?


Amugy a kutya aktív, jo kedvű, eszik iszik, normál a kaka tehát minden szuper.


Juti falatokat is kapott tegnap és ma is, nem volt tőle hasmenese.


2020. jún. 19. 21:54
 1/2 A kérdező kommentje:
6,5 honapos közepes testu
2020. jún. 19. 21:54
 2/2 A kérdező kommentje:
Széklet vizsgálat eredményeben volt hogy normálisan működik a belfloraja. Gyumolcsoket is kapott a napokban tehát annyira nem érzékeny. Azért gondoltam hogy holnaptól talán mehetne a fresco menü.
2020. jún. 19. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!