Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudik általában szeretnek...

Mudik általában szeretnek labdázni? Apportos fajta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyed függő is, de azért érdekelne, mert eddig sosem sikerült labdás kutyát kifognom, 2 kutyabol egyik se labdázik nálunk :D azért örülnék, ha a harmadikkal lehetne labdázni is :D

2020. okt. 10. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A mudik terelőkutyák, tehát nem "apportos" fajta (mivel nem vadászkutya). Szerintem többségében egész játékosak, gondolom szeretni fogják a labdázást is, de mint írtad, ez fajtafüggő.

2020. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*egyedfüggő, bocsánat
2020. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém abszolút nem. Már 11 éves, sosem érdekelte a labda.

Néha az eldobott almára rákap, és megeszi. Ennyi.

2020. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A nudik röplabdázni is szoktak, bár Magyarországon nincsen ilyen dolog szerintem.
2020. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon labdás, igazából bármilyenes, csak lehessen elkapni, huzakodni, jàtszani vele
2020. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2020. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miénk szereti, ha elrúgom a labdát, s utána rohanhat. Kisebb labdát a szájába veszi és elszalad vele, a nagyobbat "tereli". Vissza nem hozza. 3 éves.
2020. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mudi terelő, a vadászkutyák inkább apportosak. De terelő vonalon is lehet apportot kedvelő kutyát találni. Van egy border collie a környékemen, ő is terelő, és nagyon szeret apportozni. Az én mentett border mixem csak a bot után fut, de vissza nem hozza, hanem elvonul vele elrágni, ha elveszem tőle, és megint eldobom, rá is fekszik, miután újra megkaparintotta a zsákmányát, a labdát tereli. Szóval én azt mondom, ha apportkedvelő mudit akarsz, ezt is mondd meg a tenyésztőnek, ő ismeri a kutyáit. 🙂
2020. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2020. okt. 11. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

A nagymamám tacskó+valami keveréke volt, szegény már tavaly meghalt, de anno nagyon szeretett játszani és sokat játszott.

Szó nem volt semmi kiképzésről se, azt se lehetett megtanítani neki, hogy apámat ne ugassa meg. De játszott

2020. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!