Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol kaphatnék ilyet?

Hol kaphatnék ilyet?

Figyelt kérdés
Hol lehet, 6000ft-ig fajtiszta kutyát venni?
2010. aug. 13. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért veszélyes ivartalanítás,minden nélkül örökbe adni ivaros fajtatiszta kutyát..

Át kéne gondolni..

2010. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem kapsz olyan kutyát!Inkább fogadj be menhelyről valami cukit!!!!!!
2010. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A felszerelés, meg néha egy oltás is többe fog kerülni 6000 ft-nál...
2010. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos (?) utolsónak igaza van. Nekem yorkim van, és csak a veszettségi oltás 5.000 Ft. Két hét múlva a kombinált, újabb 5.000 Ft

És akkor még nem kapott enni, nem volt ápolva a szőre.

És pont ezért tudom megbecsülni, mert én dolgoztam meg a kutyusom áráért (60 ezer volt) és én fizetek mindent neki. Ami tényleg nem egy olcsó mulatság.

Egy betegség bármikor becsúszhat, ki tudsz fizetni 5-20-30 ezer forintot?

Én minden hónapban félreteszek 3 ezer forintot, hogy ha bármi baj van, azonnal orvoshoz tudjam vinni.

2010. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te ne akarj kutyát, hisz még az alapvető fogalmakkal sem vagy tisztában. Addig, amíg olyan szavakkal dobálózol értelmetlenül és tudatlanul, hogy "túltenyészett", meg "fajtiszta", és még a jelentésükkel sem vagy tisztában, addig nem kell neked kutya. Tanulj, okulj, gyűjtsd a pénzt és majd évek múlva esetleg.
2011. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!