Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire nagy baj, ha a...

Mennyire nagy baj, ha a kutyám pedigreet eszik?

Figyelt kérdés
Kistestű kutya (4kg) és elsősorban anyagi okokból választottam ezt a tápot. Most egy éves és lassan le kellene váltani a kölyök tápot. Egy Bosch, vagy Briantos jobb lennne? A Chappi és Brit Premium ki van zárva.
2021. márc. 9. 14:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

20: Azért írtam le, hogy hasmenése volt a Brit Premiumtól, mivel valaki rákérdezett, hogy miért zártam ki.

Egyébként már rendeltem egy-egy kilót a Briantos kacsás gabonamentes tápjából és a Premiere Best Meatből. Majd meglátjuk beválik-e valamelyik.

2021. márc. 10. 10:25
 22/22 anonim ***** válasza:
40%

"Egyébként már rendeltem egy-egy kilót a Briantos kacsás gabonamentes tápjából és a Premiere Best Meatből. Majd meglátjuk beválik-e valamelyik."


Érdemes tudnod, hogy hirtelen tápváltás akkor is hasmenést okozhat, ha egyébként beválna az adott táp. Ezért egyfélét próbálj először, de azt is úgy, hogy kezdd az eddigi megszokott táppal keverni, egyre növekvő arányban legyen benne az új táp. Fokozatosan válts.

2021. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!