Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King Charles spániel...

Cavalier King Charles spániel kiskutyát szeretnék. Tudtok ajánlani megbízható magyar kenneleket? Sajnos tudom, hogy ilyen kiskutyára sokat kell várni. Akinek ilyen kutyusa van, megosztaná a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni? Milyen egy ilyen kiskutyával az élet? Előre is köszönöm mindenkinek :)

2021. ápr. 17. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Royal Gigolo's Cavalier king Charles spaniel kennel

Nagyon tündéri csaj a tenyésztő, minőségi, szűrt egészséges kutyákkal, akik nem mellesleg gyönyörűek. Most tavasszal lesz egy alom, időpontot nem tudok pontosan mikor, illetve nem tudom van -e még elérhető kölyök akit nem folgaltak le. Rövid bemutatkozás után, érdemes érdeklődni nála.

2021. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

#1


Klubsztár & Aranykoszorús mestertenyészetből?


Az zsebbe nyúlós lesz, főleg "hobbizni."


Persze ha a pénz nem számít,akkor hajrá, szépek a kutyusok :)

2021. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Köszönöm szépen a válaszod. Igen, a Royal Gigolo's Cavalier king Charles spaniel kennelt követem egy ideje :) A kutyusok tényleg szépek, aranyosak és a tenyésztő hölgy is nagyon szimpatikus, látszik, hogy ők szívvel-lélekkel csinálják. Bár még nem kerestem meg őket, de azt tudom, hogy a következő alom kutyusainak már van gazdija. Én rajtuk kívül nem igazán találtam megbízható kennelt, pont ezért érdeklődöm, hogy hátha csak én nem tudok róla.
2021. ápr. 18. 13:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Köszönöm neked is a választ. Igen, tudom, hogy zsebbe nyúlós lesz, ha tőlük szeretnék majd kiskutyát. Bár tény, hogy a legfontosabb, hogy egészséges kutyus legyen.
2021. ápr. 18. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy egészséges lesz-e vagy sem, az lutri...

50-féle baja lehet az, hogy van 1-2 kötelező szűrés megcsináltatva a szülőknek, az nem sokat jelent, mert még mindig elkaphat bármit, bármikor, és még mindig megjelenhetnek rajta akár örökletes betegségek is


De ha nagyjából egészséges fajta, akkor bátran vágj bele

2021. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért mondom, hogy bátran vágj bele, hogy ilyen fajtát szerezz...


Ha mittudomén, valami bulldogot, mopszot vagy ilyesmit akarnál, akkor inkább azt mondanám ne, mert az tényleg jó eséllyel beteg lesz, mindegy honnan veszed.

2021. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

mármint nem szó szerint, képletesen értve

én nagy állatvédő vagyok

2021. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!