Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A most másfél éves kutyám még...

A most másfél éves kutyám még nem teljesen szobatiszta, de már ritkán történnek balesetek viszont az elmult egy-két hétben folyamatosan belepisil az ágyamba, napközben is és este is. Mit tehetnék mert ez már nem állapot?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Dominálni akar !! Megjelöli a területet!! Ne hagyd! Mióta van nálad? Milyen fajta?
2021. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
8 hetes kora ota van nalam, francia bulldog. Ivartalan, szuka
2021. szept. 19. 14:30
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Elso korben ki kene zarni a szervi okokat, tehat allatorvossal nezesd meg, lehet, hogy van valami problema.

Egyebkent 1,5 evesen mar reg szobatisztanak kene lennie, valami nem oke. Van lent pelenka? Milyen idokozonkent viszed le?

2021. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs lent pelenka. Ki-be jár a házból amikor csak akar olyankor elintézi a dolgát az udvaron és bejön. Hűvösebb időbe amikor csukva van az ajtó, akkor jelez és kiengedem.
2021. szept. 19. 15:01
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Volt köztetek orális szex azon az ágyon amit lepisil?
2021. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!

Miket írsz Te itt?!!!


Kérdező! A kutyád neveletlen, nem fordítottál elég figyelmet arra, hogy megtanítsad neki, hogy a gazda "területe" sérthetetlen. Az én kutyám 8 hetes korában került hozzám, régen volt, tehát pontosan nem emlékezem, de úgy gondolom, hogy kb. 4 hónapos korára 100 %-ig szobatiszta lett. Ez alól kivételt képezett néhány alkalom, de akkor beteg volt. Illetve előfordult 2 alkalommal, akkor viszont a saját hibámból következett be a baleset, mert lusta és trehány és önző voltam.

Még nem késő, bár kissé megkésett, de meg kell tanítani a kutyát arra, hogy a szükségleteinket csak és kizárólag a szabadban végezhetjük el. Nem árt, ha ennek kissé utána nézel, tájékozódsz.

2021. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De az ágyba eddig nem pisilt soha.


A szobatisztaság pedig nem volt kérdés mindennel próbálkoztam már, utána is olvastam köszönöm a tippet.


A kérdés az ágyba pisilés volt, ami 1-2 hete fenálló állapot, erre használható választ nem kaptam.

2021. szept. 19. 15:30
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Kaptal hasznalhato valaszt, az mas kerdes, hogy akkor ezek szerint nem vagy hajlando orvoshoz vinni a kutyat, pedig konnyen lehet, hogy ezzel jelzi, valami baja van.

Hat akkor ennyi.

2021. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Az ágyba pisilés, vagy nem pisilés az igenis a szobatisztaság fogalomkörébe tartozik. Az a gazda "területe", és nincs jelölgetés, mert tiltott!

A lakásban egy kutyának még "örömködő" pisi sincs.

Ha pedig csak az ágyadba pisil, akkor ott valami nagyon jellegzetes szag van, aminek a kutya nem tud ellenállni! Nem lehetséges, hogy Te pisiltél bele az ágyadba?

2021. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy nem fogom orvoshoz vinni.

Csak azt nem értem hogy jön ehhez hogy neveletlen a kutya, holott mar a kezdetektol jartunk vele iskolaba ezen kivul mas problema nincs vele, es ez is rovid ideje all fent, azert kertem tanacsot.

2021. szept. 19. 15:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!