Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Este ota haromszor hanyt a...

Este ota haromszor hanyt a kutyam 3 honapos. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Mi lehet vele? Reggel tudom orvoshoz vinni. Megvannak az oltasai, szaraztapot kap. Mit csinaljak vele addig, nagyon feltem?

2021. szept. 29. 00:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
76%
Ne adj neki enni csak inni
2021. szept. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, ha reggel taxizni szeretne a kutyával (ez csak feltételezés) akkor innia sem kellene, hogy kibírja az utat.
2021. szept. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, nagyon kedves toletek, hogy segitettek ilyen orabsn, nincs hasmenese szegenykenek, este 7kor szépet kakilt, azota semmi. En is azt hittem elsonek, hogy tul gyorsan evett - szinte egeszben ragatlanul jott vissza a tap, nagyon gyorsan behabzsolja, napi 3x eszik ugyanakkor. Labrador es szeret enni. 2kor a kisfiam etette meg, lehet veletlenul tul sokat tett neki? Mi este, miutan hanyt kevesebbet adtunk már. Most jut eszembe, nem is 5kor, 7kor hanyt elsonek. Es meg 2 hete is hanyt egyszer ugyanigy vissza a kaját, akkor biztosan a habzsolastol. De most ejjel a vizet hanyta mar ki....
2021. szept. 29. 01:15
 24/37 A kérdező kommentje:
Reggel mar nem kell taxi, utt van az allatorvosa a mellettunk levo utcaban. Nem adok neki enni akkor, csak pici vizet kap majd.
2021. szept. 29. 01:17
 25/37 anonim ***** válasza:
87%

Rendben, feltételezem az Oxyt nem érted el :( Én megyek aludni mert csak a kíváncsiság tartott ébren :D


Remélem minden OK lesz :)

2021. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
En is próbálok aludni, szep estét, köszi a tanácsokat.
2021. szept. 29. 01:21
 27/37 anonim ***** válasza:
91%
A vizet azért hányta ki mert már nem volt hely a gyomrában én azt értem hogy szeretitek meg minden és nehogyéhesmaradjon hozzá állásal van egész nap, de ő még egy kis kutya és mértékkel kell ennie.. nem szabad túl etettni mert megcsömöl szegényke
2021. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Doros ***** válasza:

Hogy van a kutya?

Remélem, már elindultál vele.

2021. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Hat reggel meg hanyt, de a kedve jó volt, lementunk, nem ment a hasa. 9kor viszi a ferjem az istvan utcai allatklinikara, oda nem kell idopont es az utca vegen van.en eljottem dolgozni. Most nem adtunk neki enni. Reggel sokat jatszott, vizet rengeteget ivott, el is vettuk tőle. De csak hanyt egyszer . Kesobb irok, hogy van.
2021. szept. 29. 08:30
 30/37 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2021. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!