Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyugtató szilveszterre milyet?

Nyugtató szilveszterre milyet?

Figyelt kérdés

Kutyások kérlek, adjatok tanácsot, milyen állatnyugtatót vegyek a kutyusomnak (kis szobakutya méret)


Kiskora óta retteg a durrogtatástól, lakásban lakunk, de hiába nyomom be a TV-t, terelem el a figyelmét remeg, tiszta stressz ilyenkor. (Séta persze csak még világosban, este későn csak pisire szaladok ki vele, de ha éppen akkor robban a közelünkben volt olyan, hogy összevécézte magát...)


Most, hogy idén ismét szabad, gondolom az emberek ki fognak tenni magukért, szeretnék felkészülni...



2021. dec. 25. 20:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%
Vadaszkutyakat sem nagyon szokta erdekelni, hogy lovoldoznek ... minden a gazdin mulik!!!
2021. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

12


ja en is ezt irtam hogy itt igazabol csak arrol van szo h a gazda nem tudja feldolgozni a diszkomfortot ami azzal jar h o a kutyat szenvedni latja


szerintem is a gazdanak van szuksege nxugtatora mert ez inkabb az o rozoga erzelmi vilagarol szol

2021. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az én kutyám ilyenektől nem fél, de én is azt tanácsolom, hogy állatorvossal konzultálj. Nem biztos, hogy nektek erre elég, ami vény nélkül kapható.
2021. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%

Vadaszkutyakat sem nagyon szokta erdekelni, hogy lovoldoznek ... minden a gazdin mulik!!!


Na ja, meg az évszázados szelektív tenyésztésen.

2021. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
igen ez az emberekre is vonatkozik
2021. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a gazdin múlik, nekem felnőttként örökbefogadott mentett kutyám van, ilyen esetben az előéletében lehet rossz tapasztalat, de akár egy kölyökkortól nevelt kutyánál is előfordulhat, hogy hülyegyerekek mellé dobnak le egy petárdát (tudom, tilos, de nem nagyon ellenőrzik), aztán a kutya onnantól félni fog.
2021. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom, honnan vesznek, hogy elmegyek mellőle, csak rosszindulatúan feltételeztékek.


Azt nem írtam, hogy természetes megoldásra gondoltam, nem szeretném én sem gyógyszerezni őt.

2021. dec. 26. 11:50
 18/24 anonim ***** válasza:
20%

de az egesz arrol szol h te akarod elkerulni a rossz erzelmeket amiert "szenved" a kutyad


teljesen kepmutato vagy csak sajnos eszre sem veszed

2021. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen kepmutato vagy csak sajnos eszre sem veszed"

Csernuska. Te meg olyan sötét, mint 6 pár rendőrcsizma. Elmondhatatlanul tenyérbemászó és ízléstelen vagy.

2021. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8%
te meg faék egyszerüségü, mert csak igy tudsz lereagálni egy neked nem tetsző véleményt;)
2021. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!