Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyugtató szilveszterre milyet?

Nyugtató szilveszterre milyet?

Figyelt kérdés

Kutyások kérlek, adjatok tanácsot, milyen állatnyugtatót vegyek a kutyusomnak (kis szobakutya méret)


Kiskora óta retteg a durrogtatástól, lakásban lakunk, de hiába nyomom be a TV-t, terelem el a figyelmét remeg, tiszta stressz ilyenkor. (Séta persze csak még világosban, este későn csak pisire szaladok ki vele, de ha éppen akkor robban a közelünkben volt olyan, hogy összevécézte magát...)


Most, hogy idén ismét szabad, gondolom az emberek ki fognak tenni magukért, szeretnék felkészülni...



2021. dec. 25. 20:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Tavaly próbáltunk xanaxot de nem vált be, ezért emeltem ki a kérdést.


Semmilyen provokációra nem fogok reagálni.

dec. 26. 21:12
 22/24 anonim ***** válasza:
Kutyáknak van a Zylkene vagy a CBD olaj, állatpatikában kérdezz rá, valószínűleg lesz készleten. De ha nagyon pánikol, ezek nem lesznek elegek. Az én kutyám állatorvosnál fél, neki a doki, akinél most voltunk oltáson, gyógyszert ajánlott erre a pánikra, amit csak akkor kell beadni neki, nem kell rendszeresen.
dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%

elvileg van vmi nyugtató kutyazene, egy csoportban olvastam,hogy több kutyánál bejött szilveszterkor. Youtubeon próbálj meg rákeresni.


De ha akarsz nyugatót szerintem vmi gyógynövényeset kellene.

dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%

Elnézést, nem tudok kedves lenni. Ezt nem a kérdést nem dec. 25-én kell feltenni meg dec. 27-én kiemelni, amikor már 2021-ben is azt írtad, hogy a kutyád hosszú ideje, tudottan retteg.


A megoldás továbbra is az, hogy elcsattogsz az állatorvoshoz és megbeszéled vele a kutya gyógyszerelését. Ahogy a Xanax nem vált be, ugyanúgy nem válhat be más se, sőt, rosszabb esetben ellentétesen reagál rá a kutya szervezete és felerősíti a félelmeit, ami nyilván tovább traumatizálja a kutyát. Ezt nem december 31-én kell kitesztelni, hanem jóval előtte.

dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!