Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a kutya hangszá...

Mennyibe kerül a kutya hangszál műtétje?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 09:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
33%

Na megint mennyi okos!!És ha nekem van egy 3-4 éves kutyusom,akit imádok!Aztán bármely oknál fogva el kell költöznöm(devizakölcsön,családi okok)És veszek,vagy bérelek valahol,mondjuk egy panel lakást,ahol a szomszédoknak az a 3 ugatás naponta is sok??

Nos okosok,ti mit lépnétek??

2012. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

hátigen, nekünk is kb ezt kell eldönteni, hogy vagy kiműttetjük, vagy a szomszédok addig fúrnak, míg el nem veszik. már volt látogatóban az önkori is. Ez egy terrier kutya és hát ha ugat, nagyon, nagyon sokat, ha véletlenül meg nem vagyunk otthon, akkor katasztrófa!

Azért arra igazán kíváncsi lennék, hogy szoktattok le egy kutyát arról, hogy 2 órán keresztül vonyítson, amikor épp nem vagytok otthon. van olyan kutya, ami bírja egyedül és van amelyik nem.

2014. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Peet1980 válasza:
100%

Elfogadott dolog ez, vagy sem, nem tudom. De aki ellenzi, az éljen sokáig egy puli kutyás szomszédságában - meg kell bolondulni tőle!

Az "ember" se normális persze, ha nem neveli meg a kutyáját.

De az már egyenesen csendháborítás, hogy az a dög 0-24-ben zavarja a környéket!!! Ha elrepül előtte egy bogár 1.5órán át sikít, aztán fölveri a környék többi kutyáját is. A puli meg, mint tudjuk nem is ugat, hanem ... nem is tudom minek lehet azt a förtelmet nevezni!

Az se véletlen, hogy hajnali 3/4-ed 1-kor írtam ezt! Tehát szerintem biztosan megéri, bármennyibe kerül.

2015. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!