Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire biztos, hogy megbünte...

Mennyire biztos, hogy megbüntetnek,ha pár èvig kihagytuk a kutya oltását?

Figyelt kérdés
Pár èvig külföldön éltünk ,addig párom nagyija vigyázott a kutyára.Csak nemrégiben vettük èszre, hogy az idő alatt nem volt oltva a kutya.Most kértem neki időpontot,de őszintén nagyon félek mire számíthatok.Volt már valaki hasonló helyzetben?Mennyire biztos, hogy megleszek büntetve?

2022. aug. 12. 09:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
3. és 9.! Te mit kaptál, amitől súlyos agykárosodásod lett, ellenberger az arcod hatalmasra nőtt. Olyan marhaságokat írsz össze, hogy fáj olvasni.
2022. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

9. Más orvosi cikkek szerint, a veszettséget egy vírus okozza


(Mi okozza?

A veszettséget a rabies vírus vagy más néven lyssavírus okozza.)


Kérdező, nem valószínű, hogy megbüntetnek, de ha már ott vagytok egy kombinált oltás sem ártana.

2022. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
12# A kombináltat jó állatorvos nem adja be egyszerre a veszettségivel. Két hét különbséget szoktak tartani köztük. De abban teljesen igazad van, hogy három év után a kombi is nagyon időszerű lenne.
2022. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13. Nem tudtam, hogy nem lehet egyben. Köszi az infot! Kíváncsi lettem , azt találtam :


,,3 évnél idősebb állatnál rendszerint egybe adjuk a kombinált és a veszettség elleni oltást, ha a kutya immunállapota megfelelő"


Mondjuk ebben az esetben, meg nem lehet tudni, hogy milyen állapotban van a kutya (nem feltétlenül kell, hogy rosszul legyen vagy látszódjon rajta bármi is). Akkor inkább hallgass a 13. válaszolóra és 2 hét különbséggel menjen a kombinált. :)


Viszont... én a kutyámat 2,5 éves korában hoztam el előző tulajdonosától, veszettség elleni oltása rendben volt, kombináltat nem kapott 2 évesen. Így amikor , vittem az orvoshoz, ő az egész kombinált sorozatot újra kezdte, hülyeséget nem akarok írni, hogy mennyi idő volt a kombinált oltások között, de többször vissza kellett vinnem, mert kimaradt neki egy évben.


Ha itt meg 3 év maradt ki, akkor esélyes, hogy újra kell kezdeni a sorozatot. Nem a veszettséget.


Egyeztess az állatorvossal. Meg ami még eszembe jutott a féreghajtás, ha az is elmaradt, na meg élősködök elleni védelem.

2022. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%

HARMINC percet kellene rászánni a források elolvasására. Fogalmatok sincs róla, mit tesznek veletek.


Linkelsz forrást?

2022. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Na itt nagyon elkanyarodott a téma,de térjünk vissza a kérdéshez. Nem fog csinálni semmit az orvos, hiszen neki kéne melózni a feljelentéssel stb. Egy rokonom kutyáját 10+ évesen vittem először oltatni meg kapta meg a chipet, mert a gazdáját nem érdekelte, nem mondott semmit az orvos.
2022. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%

Dr. Stefan Lanka On The Virus Isolation Court Case, Pseudoscience And Non Existent Viruses:

[link]


Pandemics Explained By Terrain Theory:

[link]


ADV Interviews Dawn Lester and David Parker of What Really Makes You Ill Part 1&2:

[link]

[link]


Itt vannak a források. Stefan Lanka pert is nyert egy német tartományi bíróságon, ami a hímlő vírusának létezésének bizonyításával kapcsolatban folyt. Ezek angol nyelvű források, de bárkit érdekel legalább egy kicsit is, nem sajnálom az időt rá és összefoglalom akár több oldalban is, miről beszélnek. Akár el is mondom szóban, ha valaki hajlandó rá, hogy meghallgassa :) A What makes you really ill interjú azért felettébb érdekes, mert ott a HIV csalás alapjait is elmondják.

2022. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Újból és újból jelentve leszel, és újból és újból törölni fogják. Privátban is zaklattál, ott letiltottalak. Kártékony a tevékenységed.
2022. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
egyébként nincs kutyától gyermekem
2022. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
27%
Te egy beteg állat vagy egy kabbalista bérenc. Bár előbbire gondolok, mert a bérencnek fizetni kell.
2022. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!