Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért büdös a mopsz kutya?

Miért büdös a mopsz kutya?

Figyelt kérdés

Mit adják neki enni? Mivel furdessem?

Már kezdem úgy érezni h bánom megvettem mert fürdés után is rettenetesen büdös (kozmetika és állatorvos már időpont megvan ) a szeme is kezd csipásodni


2022. okt. 17. 13:26
1 2 3
 21/21 Huncut Húgi ***** válasza:

ui.:

Most mit kap enni? Picike még, mehrt neki három adagban, ha meg tudjátok oldani :)

Ja, még a görögdinnyét is nagyon szeretik nyáron, lehet más gyümit, zöldséget is adni, de nézz utána, mi az ami tilos (pl. a szőlő és az avokádó durva gondokat okozhat). Főtt édesburgonyát, sütőtököt is szoktam adni, az is csúszik nagyon. :) Ezek sem jelentenek különösebb macerát, ha magunknak veszek, Szeder is kap belőle egy kicsit.

A mopszok nagyon alkalmazkodó, ragaszkodó kutyusok, biztos vagyok benne, hogy a kisgyerekeddel nagyon fogják egymást szeretni. Arra figyelj, hogy a gyerkőc szépen játsszon vele, ne huzigálja pl. :D Mert érzékeny a szemük. Ugyanez fordítva is, egy kölyökkutya hajlamos néha kicsit durvábban játszani, Szeder a mai napig bepörög néha, olyankor le kell állítani, mi nem engedjük a harapdálást, karmolást.

A doki biztosan tud majd segíteni a "szag gondon", majd írd meg légyszi, mi volt. :)

2022. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!