Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kb így nézne ki egy mopsz,...

Ha kb így nézne ki egy mopsz, támogatnátok a tenyésztését?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy sokan ellenzik a mopszok/bulldogok tenyésztését, amit részben meg is értek, annak ellenére is, hogy szeretem a mopszokat. Szóval ha a fenti képen lévő kutya lenne az ideális mopsz, akkor mit gondolnátok róla?


Szerintem ez a kutya már elég hosszú orrú, hogy normális légzése legyen, de közben megőrizte a fajtára jellemző színt és csigás farkát is.



2022. okt. 23. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Akkor tamogatnám, ha tudná önállóan szaporodni. Alapvetően ez a forma szerintem még nem túl jó, ez a kutya meg kifejezetten kövér is, inkább keverék kis mopszos beultessel.


Akkor már az itt szereplők meg egész okék szerintem:

2022. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Link lemaradt, bocsi

[link]

2022. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Amelyiknek nem esik ki a szeme és tud normálisan lélegezni, az rendben van.
2022. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Az egész fajtát úgy ahogy van, nem értem...


Hullik a szőre, makacs(abb) és fizikailag korlátolt. Akinek tetszik, gondolom a nyomott orra és a nagy szeme az indok, a linkelt dolgok meg pont ezzel akarnak szembemenni.


Off: Miért nem hoznak már létre a tenyésztők olyan fajtákat, amik megfelelnek a 21 századi modern emberi életnek? Pl nem hullik a szőre, nem támad se emberre, se kutyára, megy a gazdája lába mellett akár póráz nélkül is, nem szalad el a vakvilágba, szeret labdázni, szabálykövető és bújós.

2022. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy keverék, és a feje ugyan olyan rosszul deformált, mint a mopszé. Ezen mit kellene támogatni?
2022. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Az a vicc, hogy külföldön szinte csak olyan mopsszal találkozni, amit a 2-es is belinkelt.

Nem fulladnak és nem úgy néznek ki, mintha bármelyik pillanatban ki akarna esni a szemük.


Valamiért csak Magyarországon divat az, hogy minél nyomottabb legyen az orra, dülledjenek ki a szemei és legyen minél dagadtabb.

2022. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!