Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Japán akit kutyánk van sajnos...

Japán akit kutyánk van sajnos anyukámra mai nap másodjára morgott rá pedig csak simogatta semmi mást nem tett! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az amerikai akita jóval könnyebben kezelhető fajta. Sokkal pedig nem nagyobb. Marmagasságuk közel azonos, súlyra van közöttük 8-10kg különbség.
2023. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 10-es írt, azt te egyedül nem fogod tudni megoldani, anyukád még kevésbé. Menjetek el újból trénerhez, anyukáddal együtt.
2023. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most nem történt baj anyum jött haza templomból és figyelte, hogy nem jött haza hanem szomszédokhoz ment pár percre és nyüszített utánna elég érdekes ez így számomra!
2023. jan. 29. 11:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Valóban hallottam már én is olyat, hogy könnyebben kezelhető az amcsi (egy hajszállal), mint a japán, de az én tapasztalatom mégis az, hogy nagyobbak, morcosabbak és bizalmatlanabbak, mint a japán akiták (mondjuk én még törzskönyves akita inuval nem is találkoztam, szóval simán lehet, hogy akiket én láttam, azokban már valami más fajtával felhigított vér csörgedezett).


Azért az a 6-8 centi különbség sem kevés szerintem.


#12:

Miért ne tudná megoldani egyedül? Ha már akitája van, csak nem kezdő kutyas! 🤷🏼‍♀️

2023. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#14


Nem centi, kilogramm.

A marmagasságuk kb. ugyanaz, súlyra nagyobb 6-8kilóval az amerikai. Nem kevés, de nem is sok, látszatra kb. ugyanakkorák. Az amerikainak kicsit tömöttebb a bundája.

A japán a könnyebb súly miatt agilisebb, gyorsabb.

2023. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!