Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmondhatja egy ember, merre...

Megmondhatja egy ember, merre sétáltathatok kutyát ?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap szoktam vinni a kutyát sétálni, és amerre szoktunk menni van egy kutya ami kivétel nélkül teljes erőből rohan a kerítésüknek ami majdnem hogy kidől. A ház lakói már 2x beszóltak, hogy hogy merem a kutyámat arra sétáltatni, mert őket zavarja a kutyaugatás.

Az lenne a kérdésem, hogy nekem lehet e ebből bajom/feljelenthetnek e ezért ?

Köszömöm a válaszokat előre.



2023. jún. 24. 20:54
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
88%

Hát igen, ez tipikus kertvárosi probléma. Nekem is szóltak már be (mind idős emberek), hogy minek sétáltatom a kutyámat, szaladgáljon az udvaron, minek kell felverni az egész környéket, stb, stb. A szokásos...

Nyilván nem mondhatja meg senki, hogy merre sétáltasd a kutyádat.

Nekem kutyásként (és úgy általában véve is) az élni és élni hagyni az elvem. Minden nap kb. 1,5 órát sétálok a kutyámmal, és hiába igyekszem minden írott és íratlan szabályt betartani a kutyasétáltatással kapcsolatban, mégis elkerülhetetlenek a konfliktusok. Az emberekkel, nem a kutyákkal.

Szerintem is legegyszerűbb masfelé sétálni a kutyával, pláne, ha veszélyes is az kapu, aminek nekirohan a másik kutya. Az én kutyám az ilyentől mindig halálra rémül, úgyhogy én miatta is a nyugalmasabb sétautakat keresem.

2023. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem szólhat be,de ha annyira instabil a kerítés,biztos nem járnék arra,mert ha egyszer tényleg kidől akkor nektek fog menni a kutya.


Én nem miattuk hanem a kutyáim és saját biztonságom érdekében kerülném azt a részt.

2023. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%
5-ös, ha a kérdező hergelné a kutyát, akkor se mehetne ki az udvarról!
2023. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
29%

23

Én meg kimehetek és felpofozhatom azt, aki hergeli.

2023. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
85%
24 Akár le is késelheted! Csak utána számíts néhány év kémyszerpihenőre egy nem túl komfortos helyen! :D
2023. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
59%
Egy volt osztálytársam mániája volt rendszeresen leköpni a kutyákat, amik a kertben pihentek azon az úton, ahol iskolába tartottunk. Örültem volna, ha valaki lefejeli ezért, meg megérdemelte volna! Milyen hülye hergel egy kutyát?
2023. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!