Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha a gazdi hiányzik...

Hogyha a gazdi hiányzik mellőle fialáskor, belevészhet?

Figyelt kérdés

Férjem álláspontja, hogy leviszi a nagyanyjához, mert a nem akarja, hogy a város közepén hozza világra a kutyunk kölyökeit Félek hogy félne hogy ott hagyjuk és nem megyünk érte..


Egyelőre nem volt lent.



2023. okt. 26. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Totál kegyetlen ötlet.


Ezt az magyarázatot sem értem. Nem létezik semmiféle indok sem. Nem vész bele -gyaníthatóan-, de nyilván rettegne, és stresszes lenne. Kikapni a falkából ráadásul szüléskor. Egy idiótának kell lenni.


plusz


"a város közepén hozza világra a kutyunk kölyökeit" Feltételezem nem a metró síneken szülne. Ébreszd fel a férjed. Az állattartás nem csak róla szól. Senkit nem érdekel, hogy mit akarna, szeretne. A kutya érdekét kell nézni.

2023. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ilyen embernek minek kell kutya? Ha szőröset akargat simogatni, dísznek is tartja, arra plüss kutya szintén megfelel. És így nincs probléma a fialással. Egyébként te se engedd meg, hogy ne legyen melletted.
2023. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem, mi a kifogás? Kicsi a lakás, vagy nem értek rá, fialásnál? A kettő együtt rohadtul nem oké. Külön se.


Egyébként mi az anyámnak nektek kutya így?

2023. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Pont most lesz majd a legnagyobb szüksége arra, hogy a megszokott környezetében legyen. És a gazdi jelenlétére is.

Micsoda elvetemült ötlet ez...!

2023. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vuk-91 ***** válasza:
90%
Egyetértek az előttem szólókkal, nem megoldás pszichológiailag megviselni a kutyát azzal, hogy hirtelen, pont szülésre megváltoztatod a környezetét. A 101 kiskutyában még megértem, hogy 99 kutyakölyökkel, amiből csak 15 volt a saját kutyáiké, elköltöznek egy farmra, de az MESE, képtelenség hogy bárki bárhogyan is 99 kutyakölyökhöz jusson, sima kevesebb mint 15 kölykös alommal meg minek? Ráadásul a "tisztelt férj" még ott is hagyná a kölykökkel a kutyát. Vagy nem kellett volna kutyát fogadni, vagy be kell vállalni a felelősséget érte.
2023. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Minek szaporítasz? Nincs elég keverék a menhelyen?! Idoták!
2023. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Mi a fenének szaporítotok, ha ennyire nincs gerincetek?


Hogy képzelitek, higy egy vadidegen helyre kidobjátok a kutyát? Hogy ekkora szressznek teszitek ki? Milyen emberek vagytok ti mégis? Van egy intelligencia szint, ami alatt nem lenne szabad állatot sem tartani.

2023. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttatni jobb lett volna.
2023. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!