Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos kiskutya lehet kint...

2 hónapos kiskutya lehet kint a garázsba?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptunk egy kiskutyát, bent volt eddig. Viszont így hogy van 3 kis gyerek a lakásba és nem győzünk utana takarítani, igy kitennénk a garázsba. A garázsba pedig betennénk a kutyaházát. Garázs szigetelt, de igy is elég hideg van ott. És a kutyaház is szigetelt. Van aki szerint még minimum marciusig bent kéne hogy legyen mert kicsi,van aki szerint nyugodtan mehet ki. Viszont én nem tudom mi lenne a jó
jan. 13. 13:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Nem én hozom egy szintre a gyerekemet az állatokkal.
jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

31: Nincsenek is egy szinten.


De ha már egy kutya gondozásában (ami rém egyszerű lenne) elbukik az ember, akkor mit várunk a nagyobb feladattól, a gyerek(ek) nevelésétől?

jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
27%
32, ez még oké. Én arra reagáltam, hogy "a kiskutya is pont ugyanolyan értékes, mint a gyerekeid." Aki ilyet mond, annak vagy nincs gyereke, vagy nem jó szülő. Szerintem.
jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
39%
Vagy csak egészséges érzelmei és világképe van. Rég rossz, ha valaki magát vagy a gyerekét értékesebbnek gondolja minden másnál.
jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
44%
Az még rosszabb, ha valaki egy kutyát ugyanolyan értékesnek tart, mint a saját gyermekét, a saját vérét. Sajnos, itt tartunk.
jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, majd ha lesz gyereketek, talán megértitek. Bár jobb, ha nem lesz.
jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekemvan gyerekem 7 eves, kutyam 13 eves. Tehat majdnem 2x olyan idos a kutya mint a gyerek. Es nemtulzas ha azt mondom egyforman ertekesek a szamunkra.

Fekudtem álmatlanul korhazban a gyerekemmel . Es fekudtem almatlanul a kutya mellett is, mutet utan. Mivel mar oreg rettegtunk, hogy nem eli tul.

Ugyanolyan gondosan fozom a gyerek ebedjet mint ahogy a kutyaet. Foleg h specko dietan van a kutyus.

Ez a kutya nalam van 3 honapos kora ota. Az egesz eletet velem elte le. Az a minimum , hogy megfeleloen gondoskodom rola.

Pont mint ahogy a gyerkemrol. A gyereket en akartam , a kutyat is en akartam. Nem ők kertek az életet velem. Szoval innentol kezdve egyforman ertekesek.

ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!