Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elhozok egy kutyát a...

Ha elhozok egy kutyát a menhelyről, hogy tudom eldönteni, hogy megszeretett-e?

Figyelt kérdés

Előtte párszor találkoznék a kutyával a kiválasztás során. (Azzal amelyikkel úgy érezzük van kapcsolat.)


Utána amikor már nálam lakik hogy tudom erősíteni a barátságunkat és mire számíthatok?


(Bocs, ha hülyén fogalmaztam meg, remélem érthető)



jan. 19. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindent 2 meter fole pskolj fel ,amit szeretsz vsgy zarhsto szekrdnybe. Az a biztos.


A kezbol etetes, fozes neki es egyutt rendszeres sport kislakitja a bizslmi kapcsolatot. Sorrendisegi szsbslyok betartasa fontos.

jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk egyből megvolt a bevésődés. Éreztem, hogy ő kell nekem. Első pillanattól fogva kötődött hozzám, míg más családtagokkal, akik ugyanabban a háztartásban éltek velünk és ugyanúgy foglalkoztak vele, kellett egy hónap, mire megbízott bennük és elfogadta őket.

Később, persze csak én foglalkoztam már vele, mert úgy volt, hogy az én gondozásom alatt fog állni a kezdetektől, csak az elején, hogy könnyebben beilleszkedjen, megismerje a többieket is, ők is vitték sétálni, adtak neki az ebédből, segítettek fürdetni.

De hamar rájöttünk, hogy azt szereti és könnyebben kezelhető, ha csak én vagyok jelen, pl állatorvosnál is, kullancs kiszedésnél, fürdésnél, fésülésnél stb. Az ételt is akkor fogadja el, ha tökmindegy ki adja neki, de én ott vagyok és mondom, hogy egyél, tiéd. Kiválasztott magának, ahogy én is őt magamnak.

Kezdetektől egyek vagyunk. Amikor rokonhoz mentem segíteni egy hétvégére, semmit nem evett, sétálni se akart felkelni, csak magában feküdt, búsult.


Olyat válassz, amihez nem kell hozzá nőnöd, hanem kezdettől fogva megvan a láng és nála jobb társad soha nem lesz.

jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mikből veszem észre a lángot?


(Egyébként nagyon szép, ahogy így leírtad)

jan. 21. 14:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Érezni fogod. Nem lehet leírni. Nem olyan dolgok ezek, hogy elregélik neked, milyen a mozgásigénye és kiválasztják neked, amelyikkel szerintük passzoltok. Ezt nektek kell érezni, mi tökéletes társak vagyunk, a szelídsége, a bölcsessége, a türelme, az alkalmazkodása bármikor tud hatni rám, megtölti a szívemet pozitív energiával és félreteszem a mindennapi nehézségeket, semlegesíti a körülöttem levő társadalmi rosszindulatot, kimozdít, amikor begubózok, nem hagy elkallódni.

Minden embernek megvannak a sajátos személyiség jegyei és van valahol egy kutya, aki kiegészíti, jobbá teszi és segíti az élete során. Őt kell megtalálnod. Érezni fogod, ha megvan. Tudni fogod, hogy neked ő kell. Nem fogod akkor még ismerni, lehet, hogy semmit sem tudsz róla, de lesz a szemében valami, és ahogy egymásra néztek és először megsimogatod, érezni fogod azt az energiát, ami ösztönözni fog téged arra, hogy őt válaszd.

jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
12/14: ne vezesd félre a kérdezőt, ez nagyon ritkán történik meg.
jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Én hiszek benne, hogy a gazdi és a kutya megtalálják egymást és lesz egy jel, amiből tudni lehet, hogy ő az.
jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hihetsz benne, de nem ez a realitás. :)
jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!