Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan lesz yorkim. Jótanác...

Hamarosan lesz yorkim. Jótanácsok?

Figyelt kérdés

nemsokára lesz yorkim (:

tanácsokat szeretnék neveléssel,táplálással , és minden más kutyatartással kapcsolatos dologban..(:


2010. okt. 23. 18:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Goggle- ben sok segítség van
2010. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Első,hogy ne olcsó kutyát vegyél szaporítótól.Kizárólag csak törzskönyvvel és szerződéssel vásárolj,saját érdekedben.
2010. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

hát én annyit tudok mondani,hogy itt nálunk az én lábamat nézte ki áldozatul,mert mindig azt támadja:$ a játékot ne vidd vele túlzásba,mert énis ezt tettem és ezért harapdálja a lábamat.azt is hozzáfűzném,hogy nagyon finnyás a miénk.nem mindegy,hogy milyen kaját kap.:)

és nagyon okos.múltkor fent volt az emeleten(elsőnek) és amikor le akart menni,akkor azon gondolkodott,hogy hol lenne a legbiztonságosabb és odament a fal mellé és ottment le.annyira édes volt.:)

2010. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat (:

a tenyésztő már megvan , mert tavasz óta keresem/keressük a megfelelőt , már beszéltünk is vele , és Karácsonykor lesz meg a yorkim.(kan).

egyéb jótanácsokat is várok (:

2010. okt. 23. 18:36
 5/28 anonim ***** válasza:
Ez az 1246. ilyen kérdés itt a gyakorin. Szóval használd a keresőt, sok jó infó van egy kettőnél :)
2010. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

basszus miért nem ír senki? :'(

:'(

2010. okt. 24. 07:50
 7/28 anonim ***** válasza:

regisztrálj be yorkis fórumra, ott mindig nagyon szívesen válaszolnak a gazdijelölteknek, és sok hasznos tanácsot kapsz neveléssel, etetéssel stb kapcsolatban. az indexes yorki fórum linkje: [link]

sok sikert a kutyushoz

2010. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
köszi (:
2010. okt. 25. 10:36
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát regiztem. de ku*vára nem érdekel senkit hogy kérdeztem valamit..mindenki mondja a magájét :'(
2010. okt. 25. 16:40
 10/28 anonim ***** válasza:

A nevelését szigorúan kell venni terrier léte miatt fontos viszont h az elő napokban/hetekben ne vidd túlzásba és sokat legyél vele.

Első hetekben azt adj neki amit a tenyésztő is adott akkor és annyit enni, majd csak késöbb szoktasd rá fokozatosan az új "kosztra".

Jó ha előre beíratkozol egy állatorvoshoz h tudd vinni oltásra amint kell.A kutyafodrászt se árt majd vele néha felkeresni, ezt is érdemes előre keresni.

Remélem segítettem valamennyit! Jó kutyázást!

2010. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!