Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám elkapott egy...

Ha a kutyám elkapott egy patkányt és megölte, mivel a szájában volt, nekem lesz bajom ha megnyalja a kezem?

Figyelt kérdés

Tehát nem eszi meg, csak most a télen nem egyet elkapott az udvaron. Nyilván nem tudom hogy őt nem-e harapta már meg patkány, nem vettem észre. A lényeg az, hogy utána körbeszimatol, és nem tudom elkerülni, hogy ne nyalogasson meg.

Gondolom, ha nincs nálam kézfertőtlenítő egy alapos kézmosás is elegendő ugye?



febr. 4. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#4:

Jól van, senkit nem érdekel a farkasos hülyeséged, ezért lettél lepontozva, a kérdezőnek meg nyilván nem farkasa van, mert azt nem lehet háziállatként tartani. Ennyit rólad.

febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ja bocs allat kategoriaban nem erdekel teged, ne beszelj masok neveben mert volt felszavazom is, attol nem kell bunkonak lenni mert te honnan tudod milyen kutyaja van. Te egy rohadt mergezo ember vagy ocsem, brutal lehetsz a valodi eletben... sajnalom a multad, nem tudom mi tortent veled de ekkora aggressziot reg lattam irottan is. Rengeteg lehet benned a feszultseg. Egy szimpla erdekesseg es felvilagositas amirol sokan nem tudnak emiatt ilyet irni amit te. Ezt mar magamra se tudom venni igy a komment vegen, mert lathatoan gondok vannak nalad.. jobbulast.
febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 abigel0000 ***** válasza:
Moss kezet akkor semmiképpen nem lesz bajod.
febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!