Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja a kutyának, ha...

Nem lesz baja a kutyának, ha csak halas tápot eszik, csak abból jut állati fehérjéhez?

Figyelt kérdés
Tehát csak halas táp, nincs benne más húsféle. Ugye a kutya alapvetően nem halevő állat, mint egy fóka vagy vidra. Szimplán kíváncsiságból érdekel, mert egyik kutyám gabonamentes tápot eszik, amiben csak lazac van. A legtöbb gabonamentes táp egyben halas is.
febr. 7. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem

Biztos nemlesz baja a kutyádnak

Elvègre a halhùs lenne az embernek is a legideàlisabb nem? Ùgytudom a halfèlèk a legegèszsègesebb hùsok..nem?

febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
kutya mindenevő állat. Akkor sem lesz baja ha az utcán moslékot eszik. haltól pláne nem. kutya baja sem lesz.
febr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Kutya alapvetően inkább ragadozó és például csak bizonyos zöldségek ajánlottak számára. Folyamatosan nem élhet egy tápon, ahogyan ember sem!
febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2 hónapra elég a 7 kg-s táp a kutyáimnak, úgyhogy utána a változatosság kedvéért mindig másmilyet veszek. Kaptak már Bravery lazacos és N&D ocean halas tápokat is. Szerették, nem volt vele semmi baj. Nem kell állandóan halasat kapniuk, de alkalmanként ilyet is adhatsz, szerintem csak jót tesz nekik.
febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

4-es: Jó nagy hülyeségeket írtál le. Egyáltalán nem kell a "változatosság kedvéért" mindig másmilyen táppal etetni, ezzel egyáltalán nem teszel jót a kutyáidnak.


A tápon kívül nem is eszik semmit? Rágcsálnivalót sosem kap? Vagy abból is csak lazacosat kap? Nem baj, ha csak halból jut fehérjéhez.

febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Attol hogy gabonamentes,nem feltètlen tartalmaz csak kizárólag egy fajta állati fehèrjèt. Sőt az sem igaz,hogy ha gabonamentes akkor általában halas.

Melyik tápot adod neki,ha megkèrdezhetem.

febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
#5 ha megmagyarázod orvosi szemmel, hogy miért ártalmas nekik 2 havonta másmilyen szuperprémium tápot enni, akkor kapsz tőlem Nobel-díjat :D
febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn arra jutok a “vàltozatossàggal”hogy ènis megunom azt az èyelt amit hetek òta eszek…így a brit care halas tàp ami fix

Ha elfogy akkor kapnak egy zsàk màs tàpot règebben az acana-t hasznàltam aztàn nemvolt vàltottam brit care-re és szebbnek tûnt ès szebbek is lettek a kutyàk bundài tôle ès a halasèrt megvannak veszve szinte

De azmellett heti 2x fôttkajàval etetem ha ismerôsöm vàg ès tudok egy kis potya “hulladèkhoz”jutni akkor az ha nem akkor belsôsèget veszek kis rizs kis zöldsèg tojàs nameg pàr szem halastàp,de szerintem amikor ezt kapjàk elsônek biztos kipècèzik a halat belôle mint a gyerek a tarhonyàd krumplibòl a kolbàszt :D

febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tengeri halban jód van,ami nagyon is vezethet pajzsmirigy problémához.
febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!