Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van menhelyi kutyája?...

Kinek van menhelyi kutyája? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve, hogy örökbe fogadtunk egy kutyát a fehérvári ASKA menhelyről. A legjobb döntés volt. Kicsit nehéz még vele, nehezen tanul, bár ez szerintem érthető is. Ti, hogy vagytok ezzel?

febr. 25. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Menhelyes kutyánk volt. Imadtuk. Imadott ő is minket. Ő volt a legédesebb kutyánk. Okos volt, és nagyon jó házörző.
febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

3 kutyám volt eddig menhelyről.

Elsőt 5 évesen fogadtuk örökbe, 12 évet élt velünk.

Amikor 8 éves volt, akkor fogadtuk örökbe a másodikat, aki akkor 2 éves volt.

Végül 4 évre rá a harmadikat, aki 4 éves volt akkor.

Most egy éve, hogy az első elment, most fogunk örökbe fogadni megint.

febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ooo igen! Kutyasuli! Attól függetlenül, hogy már nem kölyök kutyaként került hozzánk szerintetek van értelme elvinni. Mert ugye nyílván ha már kölyök kora óta az embernél van könnyebb tanítani. Meg hát mi sosem vittük semelyik kutyust suliba, de rá ráférne!
febr. 26. 18:55
 14/17 A kérdező kommentje:
Bocsi😅 a kérdőjel helyett pontot tettem 😂
febr. 26. 18:56
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Az a pont a döntő, hogy működik-e a menhelyen kutyaiskola! De ez csak egyes luxusmenhelyeken van így. DE kutyaiskolát azért lehet találni, akár nagyvárosok közelében is. Nem késő még egy-két éves korban sem. De jól szocializált kutya anélkül is lehet engedelmes.
febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem jártak suliba a kutyáim. 3 kutyám van jelenleg, 2 menhelyi 1 vásárolt. Az egyik menhelyi nagyon reaktív volt mindenre, de ígyis sikerült tréner nélkül helyrehoznom. Ettől függetlenül nyitott vagyok tréneri segítségre, ha valami tényleg nem megy, de alapvetően szeretem magam nevelni őket. Én a helyedben csak akkor vinnem kutyasuliba, ha valami nem megy, viselkedés problémás és nem javul a helyzet. Azt úgyis érezni fogod, ha szükség van kutyasulira. Vannak egészen könnyen nevelhető és nehezebb esetek is.
febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, mint #16.

3 menhelyen kutyámból egy sem járt.

Akkor érdemes szerintem is, ha nem bírsz vele valami miatt.

Vagy kutyasulikban vannak olyan kutyás sportok, amik pl olyan jellemű kutyáknak jó lehet, pl juhászkutyáknak.

febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!