Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb készítmény...

Melyik a legjobb készítmény kutyáknak élősködők ellen?

Figyelt kérdés

Pomerániai törpespitz kiskutyám van.

Az állatorvos Simparica Trio tablettát írt fel, abból adjak neki havonta egyet.


Nemsoká viszem veszettség elleni és kombinált oltásra új orvoshoz, őt figom megkérdezni mit javasol, de addig érdekelnének tapasztalatok is.


Azt olvastam, hogy a Simparica Trio véd bolha, kullancs, orsó- és horogféreg, szív- és tüdőférgesség ellen, viszont túl erős gyógyszer ahhoz, hogy minden hónapban kapja főleg egy ilyen kicsi kutya.


Tapasztalt gazdik véleménye érdekelne, ti hogyan véditek kedvenceteket.


márc. 1. 00:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még kérdés, elég az évi egy féreghajtás a veszettség elleni oltással együtt?
márc. 1. 00:05
 2/4 anonim válasza:
100%

3.5 kg yorkie tulajdonosként én Simparica Triot vagy Nexguard Spectrát adok neki havonta egyszer, szintén állatorvosi javaslatra. A két gyógyszer ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza, csak más a gyártó.


Testúlykilogrammonkénti kiszerelésben kapható, ha van Simparica a patikában, akkor a 2.5-5 kg-os változatot veszem, a Spectránál 3.5 kg-nál van a határ, e felett is vannak kiszerelések. Pont a héten vettem meg 3 havi adagot (brutál drága).


Szoktam neki évente 1-2x egy havi kúrát csinálni májvédő vitaminnal, mert én is tartok attól, hogy eléggé megterheli a májat.

márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Direkt vannak súlyra megadva ezek a tabletták. Adjad csak neki havonta nyugodtan! Féreghajtót pedig 3 havonta! Hidd el, jobb a tabletta, mint a szívféreg, meg a babézia... Adjál neki mellé májvédőt, máriatövis olajat és nem lesz baja.
márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simparica Triót kap az én kutyám is, 16 kilós mentett keverék.

5000 forint egy darab tabletta neki.

márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!