Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják hogy a 2 havonta...

Miért mondják hogy a 2 havonta fürdetés túl gyakori, miközben a kutyakozmetikushoz vitt kutyákat kb 4-6 hetente fürdetik?

Figyelt kérdés

Ugye olyankor megnyírják és meg is fürdetik őket minden alkalommal. Ismeretségi körben van yorki és havanese, ők mesélték hogy bizony olyankor mindig van fürdetés is. Nekem rövidszőrű kutyáim vannak, így sosem jártak kozmetikusnál, otthon 2 havonta fürdetem őket, nyáron lehet hogy havonta. 2 hónapnál már érzem, hogy sokkal durvább és "porosabb" a szőrük tapintása.


Szóval érdekelne hogy mégis miért lenne túl gyakori, ha a kozmetikus is ezt teszi, aki valószínűleg eléggé ért is hozzá. Nem Panzis sampont használok én sem :D


ápr. 3. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1 a max, annál sűrűbben nem szabad, de 2-3-4 hónap úgy tudom, hogy teljesen rendben van, meg olyan is van aki félévente fürdeti a blökit.
ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!