Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát tudnátok...

Milyen fajta kutyát tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Kertesházban élünk a két kislányommal, és a férjemmel. Naponta 3 órát tudnánk a kutyával aktívan foglalkozni. Napi 3 séta van betervezve. Keveset hagynánk egyedül. Főleg az udvaron lenne, de beengednénk a lakótérbe is. Fontos, hogy nagyon játékos, kedves fajta legyen. Hajlunk a menhelyről való örökbefogadásra is. Ti mit ajánlotok? Köszönöm a válaszokat!

máj. 1. 20:09
 1/8 anonim válasza:
62%
Labrador, Golden Retriever. Gyerekes családoknak kiváló.
máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Keveset hagynánk egyedül, kint lenne az udvaron. Ez azt jelenti,hogy kint laktok az udvaron?
máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Kis-közepes testű keverék kutya. A keverékek sokkal kevésbé betegesek, ha pedig menhelyről visztek még jót is tesztek 2 kutyusnak! (Egy akit befogadtok, és egy másik aki tud a felszabadult helyre menni)
máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-as mondja jól.
máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Én menhelyről nem javaslom. Sajnos a kutyák többségének van valami baja, vagy szervi, v agyban nincsenek rendben. Van kivétel, de nagyon kevés. Ha meg baj van a kutyával, pl olyan viselkedésbeli amivel nem bírtok, és ha visszavinnétek a világ legszarabb emberi vagytok.... Vegyetek tenyészetből kutyát, amit az első írt tényleg igaz, golden retriever van tesóméknak, igazi családbarát kutya.
máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Manapság minden fajtatiszta kutya túl van tenyésztve, többségüknek van valami szervi vagy agybaja. Nagyon nagyon kevés a kivétel, aztán persze a tenyésztő mossa kezeit.

Menhelyes keverék kutyák többsége egészséges, jó kutya, csak idióta gazdáktól származnak.

máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2, szövegértés! Azt írtam, hogy főleg kint lenne az udvaron, de beengednénk a lakótérbe is, és nem azt, hogy kizárnánk a kertbe:).

máj. 2. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Golden Retriever, palota pincsi, chivava, Bolognese, Havanese, Máltai selyem. Nekem német spitzem van nagyon okos és játékos fajta viszont nagyon sok játékot igényel vagy egy szintén játékos társat.

Vagy ahogy az előttem lévők írják valami keverék kutyus. Állatvédő Egyesületeknél érdemes szét nézni én onnan fogadtam, most örökbe egy labrador keveréket adtak 2 hét próba időt is a szerződés előtt,hogy nézzük meg, hogy viselkedik. Menhelynél sokszor rá tukmálják az emberre a kutyát, hogy gyorsan megszabaduljanak tőle utána meg jönnek a gondok és legtöbb esetben nem veszik vissza.

máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!