Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám súlya 4,9 és 5,1 kg...

Kutyám súlya 4,9 és 5,1 kg között mozog. Melyik féreghajtót vegyem neki?

Figyelt kérdés
A kisebbik tabletta 5kg-ig hatásos, a nagyobbik 5kg-tól adható :D 4 db van egy dobozban úgyhogy hosszabb távra elegendő

máj. 12. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Veheted a kisebbiket.
máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen a kisebbet. Azért ezeket a számokat nem kell ilyen mérnöki precizitással kezelni, a kisebb is minden bizonnyal elvégzi a feladatát, a nagyobb pedig feleslegesen terhelné a kutyus szervezetét.
máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Duke81 ***** válasza:
9%
25-30 kiló alatt én nem hívnék kutyának semmilyen élőlényt. A macskánk nehezebb ennél 2 kilóval..
máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 te hány kiló vagy? Tudod a férfi 100 kilónál (nem túlsúlyosan) kezdődik... :)


Amúgy ki kérdezte ezt?

máj. 12. 20:28
 5/8 Duke81 ***** válasza:
0%

96 nem túlsulyosan... a franca! 😁

Senki, de úgy tudom szólásszabadság van, szval elmondtam a vélemenyemet ha tetszik ha nem.

máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

#5 Kár, hogy senkit nem érdekel a véleményed. 😢


Szerintem is elég, ha a kisebb tablettát adod neki.

máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az állatorvossal beszéld meg ezt, ugyanis a féreghajtók NEM hatásosak MINDEN fajta féreg ellen. Ezen kívül, a legtöbb féreghajtót x időn belül meg kell ismételni. Az állatorvos fogja mérlegelni azt is, hogy a súlyának megfelelő adagot kapja.
máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aranyszabály, hogy kicsivel nagyobbat adunk, mint a súlya.

A 10kg/tablettából is felet adunk a 2,5 kilós csivavának.

máj. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!