Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen rossz és jó tulajdonság...

Milyen rossz és jó tulajdonságai vannak egy bernáthegyinek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy nagy testű kutyát de ne tudjuk milyet a bernáthegyire gondolunk.Kertes házunk van és szeretnénk megtudni minden jó és rossz tulajdonságát is szerintetek jó döntés a bernáthegyi?
2010. nov. 4. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2010. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lusta a .... tudod mi! Nem mindenki szereti az egész nap pörgő, lelőhetetlen energiabomba kutyákat! A kutyám olyanokat játszik a bernáthegyi barátnőjével, hogy öröm nézni! Rohngálnak, ugrálnak, birkóznak!
2010. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MME ***** válasza:
100%
Nekem egy bernáthegyivel volt közvetlen tapasztalatom, ő mindig örömmel várta az embereket (köztük minket), ugatott, de ha átnyúltak a kerítésen, akkor már bújt is oda. Nem messze tőlünk is van egy családnak ilyen kutyája, oda már törtek be úgy, hogy a kutya kint volt (más nem volt otthon), el sem kellett kábítani, simán beengedte őket, úgyhogy inkább családi kutya lesz belőle, mint házőrző, de gondolom, nektek is ez a lényeg, különben nem ő lenne a kiválasztott. Sok sikert hozzá :)
2010. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hello nekem is bernáthegyim van. Nagyon szeretjük és ő is minket. Am vettél bernáthegyit? Miket tapasztaltál? szerintem csak jót lehet :)
2011. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is ilyen kutyust szeretnék majd a későbbiekben, eddig viszont még nem volt szerencsém ehhez a fajtához. Anyukámnak viszont volt még fiatalabb korában bernáthegyije, és ő imádta! Leírása szerint egy rendkívül empatikus, jóérzésű, barátságos maci kutyus. Illetőleg jó házőrző, ami nálunk meg is mutatkozott sajnos! Azért sajnos mert mikor bátyám olyan 10 éves volt, kizárta magát a házból, a kutya pedig betörőnek vélte és megharapta, így el kellett ajándékoznia anyumnak, de a szíve szakadt érte! Szerintem egy kiváló döntés! Én pedig gyűjtök rá, és amint összejön tenyésztőtől szeretnék vásárolni egyet!
2014. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!