Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből lehet felismerni egy...

Miből lehet felismerni egy kölyök kutyáról hogy jó Ö-V lesz belőle?

Figyelt kérdés

Kölyök kutyám mikor elhoztam a tenyésztőtől akkor harapdálta a nadrágomat, kulcscsomót dobtam le elé, nem rettent meg, hanem megszaglászta. Viszont először fentartásokkal fogadott. Míg a testvérei körülöttem ugráltak, ő ült a tenyésztője mellett és várt. Nem félt, várt.

Jelenleg is így viselkedik emberekkel, ha én nem mondom, hogy mehet simire másokhoz, akkor ül mellettem, ha simogatják, akkor is csak épp a farka végét csóválgatja (nem fogadja kitörő örömmel az idegeneket).

Itthon szoktam vele játszani rongyozást, fogja, húzza bár hamar megunja (pedig sokszor odaadom neki), jobban élvezi, ha ráakadhat a nadrágom szárára és azt tépi, vagy a karomra (természetesen kabát van rajtam). Ha idegenek jönnek hozzánk, akkor általában szintén ráakad a nadrágjuk szárára és tépi.

Nem fél semmitől (esernyő, nagy csörgéssel járó dolgok), mindennel lepróbáltam amit lehetett (találtam ilyeneket interneten).

Majd szeretnék suliba járni vele (az előző kutyám sajnos nagyon félt az örző-védőn) ezért kérdezem.

Előre is köszi! :) Remélem nem kérdeztem nagy baromságokat. Jah. és most 5 hónapos. :)


2010. dec. 7. 10:58
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Nekem bármit odaad, még az ennivalóját is. :) többi kutyámmal szokott balhézni. :) Maximum utána elkezdi húzni a nadrágomat, ha nem tetszik neki valami. :D:D

De tényleg minden morgás nélkül átadja.

Mikor enni adok neki, akkor is előbb leültetem és megvárom míg megcsinálja, akkor kapja csak meg. :) Egyébként is jó, ha leül előtte, mert nagyon ugribugri. :D

2010. dec. 17. 16:13
 42/50 zsuzsabazsa ***** válasza:
Jól csinálod a dolgaidat. Így tovább. Kellemes ünnepeket kívánok neked és a kutyusoknak.
2010. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Neked is Kellemes Ünnepeket! :)

2010. dec. 20. 11:33
 44/50 anonim ***** válasza:

*****


Töltsd le ezt a Leerburg videót :) Sikerült feltennem a dropboxba.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Néhány nap múlva felteszem hogyan kell a fogáskészséget fejleszteni :)
2010. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a segítséged! :) Vagyis, köszönném, csak nem akarja betölteni a videót.. :S

Pedig nagyon kíváncsi vagyok rá!

2010. dec. 23. 09:48
 47/50 anonim ***** válasza:
A lejátszó progidat cseréld le.
2010. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Egy mail címet írj nekem, azt egy füsttel el tudom mindenkinek küldeni akit érdekel. Vannak itt egy páran akiket érdekel a dolog.
2010. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt torrentről:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

Szia!

Küldöm a mail címem: palipalma1988@gmail.com


Köszike! :)

2010. dec. 23. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!