Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni, ha a szomszéd...

Mit tudok tenni, ha a szomszéd kutyája egész éjjel ugat? Nem lehet tőle aludni, és 2 hete 1-től 6ig folyamatosan, amíg be nem reked ugat. Gondolom unatkozik

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 08:47
1 2
 11/20 Catz ***** válasza:
65%

Ha ilyen körülmenyek között tartjak a kutyat, szolj a fajtamentöknek.. Hatha jobb helyet talalnak neki.

Amugy szembe hozzank is 2 honapja beköltöztek az uj szomszedok. Van egy 7 eves boxerjük, allandoan kirakjak a kertbe, amikor elmennek dolgozni. Addig 1 oran keresztül ugat a kutya. En meg ejszaka dolgozom... Öröm amikor hazaerek aludni... Teljesen aterzem a helyzeted.

2010. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
A szemközti szomszéd kutyái is állandóan ugatnak, és engem is nagyon zavar. Egy kis vakarcs, meg egy nagy debla korcs. És ami a legdühítőbb, hogy a gazdájuk egy reménytelen, totál begyepesedett tajparaszt, aki állandóan be van ba*szva. Amikor megkértem csináljon valamit, mert ez nem állapot, csak azt hajtogatta, hogy "azért tartom, hogy ugasson". Tyúkokat meg disznókat tart az ember nem? A kutya más tészta, azt nevelni is kell szerintem. Valószínű ha még tavasszal is ezt kell átélnünk én likvidálom őket valahogy az tuti.
2010. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jégoldó jó rá ;)
2011. jan. 1. 10:03
 14/20 anonim válasza:
91%

Nekem még jobb.A szomszéd nem is lakik itt,mégis itthagyja a kutyáját,mert szerinte ha valaki betörne megijedne a kutyától.Idézem a kutyát:

'' va ... va ... vavava uuuu uu uu vava uuu va va''.

Érzem,hogy bedilizek,olyan hülye rikácsolós reked hangja van.Istenem egy hónapba egyszer van itt a hülye szomszéd,nekünk meg itthagyja a kutyáját.ÉLNI NEM TUDOK ÉRTED?

2014. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
esetleg fázik éhes szomjas nincs komfort érzete,
2015. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Gy.Ata ***** válasza:
72%

Sajnos sok a felelőtlen kutya tartó, aki semmit nem törődik vele, ha egész éjjel ugat a kutyája.

Ezt én sem tolerálom...

A kutya ugatásra 2 jó megoldás is van, az olcsóbb verzió, amikor ugat a kutya, fogsz egy petárdát és kidobod, (persze figyelsz, ne legyen szemtanú.)Garantáltan 1 napig nem ugat egy kutya sem 3-400m körzeten belül.(Lehet a petárda más durranó eszközzel is kiváltható)

A drágább verzió (ezt igazából a kutya gazdájának kellene vennie szerintem, mivel ő hozta a szuper kutyát is)a nagy teljesítményű ultrahangos kutya riasztó.Ebből úgy tudom létezik hang érzékelős verzió is, amikor ugat a kutya tolja az ultrahangot. (Nem tudom mennyire hatékony ezt nem teszteltem még)

2015. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Gy.Ata ***** válasza:
100%
Kiegészítés,(drágábbik megoldás, [link] ) Ultrahangos kutyaugatás elleni védelem, A kutyaugatás ellen kifejlesztett ultrahangos készülék minden ugatásnál egy kellemetlen ultrahangot bocsát ki, melyet csak a kutyák hallanak. A kutya megjegyzi, hogy a hang kellemetlen, így könnyen le tudja szoktatni az állandó ugatásról. 9 V-os elemről is működtethető. A távirányítóval, megközelíthetetlen helyről is könnyedén vezérelheti.
2015. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nálunk már az ultrahang sem segít... ugyanaz a helyzet mint sokaknál, egész nap ugat a kutya, vinnyog, mert unatkozik...egy ideig a lakásban volt éjjelre nem volt gond...de már kint hagyja a beb*aszott paraszt éjjelre is. Ő is azt válaszolta, hogy a kutyának az a dolga, hogy ugasson. Na de nem a nagyvilágba unalmában...
2016. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 vektorcapone válasza:
Na ja, de állítólag más kutya ugatására is bekapcsol az ultrahangos kütyü. Tehát ezért én sem fogok az én kutyámnak ilyen faxságot venni. Ez akkor jó, ha a körzetben nincs más ugató kutya.
2016. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
48%
Meg kell mergezni. A szomszedom a masik szomszeddal azt csinalta. Az ablaka alatt ugatott ejjel nappal egy nagy allat dog kutya. Egy ido utan nem turte tovabb es megmergezte. Ez van. Az ember az elso, nem egy allat.
2018. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!