Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyáimat?

Mivel etessem a kutyáimat?

Figyelt kérdés

2 rottweilerem van,mindkettő kan és 5 évesek!

Sajna a napokban vettem észre hogy nem esznek, mert megundorodtak a száraz táptól!Most meg vagyok lőve, mert fogalmam sincs mit adhatnék nekik,ráadásul úgy hogy anyagilag sem menjek tönkre ebben!Főznék nekik, de nem tudom mit!Segítsetek!Rizst vagy tésztát ha főznék mit tegyek még bele?Mert nyílván nem szórhatok eléjük 2-2 kg rizst!Köszönöm előre is!


2011. jan. 13. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Főzzél nekik farhátat,meg hasonlókat.Esetleg konzerv,ha megeszik.Viszont ha főzöl vigyázz a mennyiséggel,Rotik könnyen híznak.
2011. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy egészségesek? Egyik napról a másikra megundorodni a száraztáptól az elég fura, nem lehet, hogy elkaptak valamit?
2011. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha főznél nekik, akkor ajánlom Fodor Kinga: Mit egyen a kutyám? című könyvét. [link]


az nekem is gyanús, hogy hirtelen egyikük sem eszik... a helyedben utánajárnék nincs-e esetleg valami bajuk.

(egyébként alapvetően azt tartom, hogy válogatós kutya nincs, legfeljebb engedékeny gazda.)

2011. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos az egyiknek prosztata gyulladás miatt szorulása lett, az állatorvos kivizsgálta ,semmi más baj nincs.Ez miatt a tesója sem akar enni!Most leállunk a tápról!

Ők mindig ugyan azt csinálják.Hízás most nem ártana nekik!

2011. jan. 13. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont jó a farhát,édesek lehetnek.Szeretem a Rotikat...
2011. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És remélem hamar helyrejön a kutyád.
2011. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A rotik húsevők! Mint minden kutya!


Friss csirke nyershús mehet nekik ezerrel. Fejenként elég nekik 1kg,de minden nap + még maradékok + jobb minőségű kutyatáp.

2011. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!