Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami ötlet olyan kutyasampon...

Valami ötlet olyan kutyasamponra, ami napi szinten használható? Vagyis gyakran.

Figyelt kérdés
Most Dermilennel fürdetek, de cefet drága...
2011. jan. 17. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten csakis a tiszta víz, samponok nélkül! Tönkre fogod tenni a kutyád bőrét-szőrét, ha minden nap samponnal fürdeted.

De mégis miért akarod minden nap samponozni? Ha csak a sarat akarod letisztítani róla, ahhoz bőven elég a tiszta víz.

2011. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen sampon sincs. A gyógysamponokat sem szabad napi szinten használni, főleg nem hosszú távon.


Miért kell mindennap fürdetni??

2011. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A napi szinten alkalmazható "sampon" neve: kefe.
2011. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha meg beteg a kutya és azért kell állandóan fürdetni, akkor viszont állatorvossal kellene konzultálni valami olcsóbb megoldásról.
2011. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad gyakran samponozni. Az én kutyáim nyáron az összes pocsolyába belefetrengenek, mikor túrázunk. Igazán nem jó illatúak tudnak lenni, de a tiszta vízzel simán eltüntetem.Amilyen samponunk van, havonta 2* lehet vele fürdetni, de jóval ritkábban szoktunk.

Ha szag miatt kellene valami, szerintem is egy állatorvost kérdezz meg.

2011. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Naszóval.

A Dermilen egy állatorvosi sampon, ami alkalmas napi (gyakori) fürdetésre, álltorvostól vettem, állatpatikából, állatorvosi javaslatra:


[link]


És nem a sarat, hanem a lószart akarom leszedni róla. Tekintve, hogy lakásban tartott kutya, és hetente többször viszem magammal lovagolni. Ebben az esetben a sima víz vagy kefe nem a legmegfelelőbb nekem.


Akkor nem ismertek ilyet?

2011. jan. 18. 08:45
 7/11 A kérdező kommentje:

Nameg ez is:


[link]

2011. jan. 18. 08:46
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez meg a másik, mert összeírtam véletelnül:


[link]

2011. jan. 18. 08:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég azt lekefélni nem? Szárazon, aztán befujod egy kis nercolajjal, vagy lósörény áplóval, és áttörlöd. hosszú szőrű?
2011. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!esetleg ha nagyon muszáj fürdetni samponnal akkor a Héry-t tudom ajánlani annak is az érzékeny bőrre szánt típusát ugyanis a ph-ja 6.5 és 7.00 között van ami a lényege minden kutyának szánt saponnak(sajnos a legtöbb nem ilyen!)és így nem roncsolja a bőrét még hosszú távon sem.Mert a többi sampontól azért lesz károsodott a bőr mert megbontják a természetes ph. értékét a bőrnek.ja és 1 flakon(200ml)2100ft legalább is én annyiért veszem illetve rendszeresen veszek hosszú szőrre valót is mert Havanese-em van teljes szőrben és bár én így is havonta egyszer használom de gyönyörű tölle a szöre.És még egy fontos tanács ha megvennéd a sampont hogy MINDIG hígítva használd akkor is ha csak a lábakat mosnád le és akkor is ha csak néhány csepp sampont teszel majd a vízbe.üdv:egy kozmetikus
2011. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!