Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie-röl vélemények és...

Westie-röl vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

milyen lakásba?

milyen az alaptermészete?

mennyire szeret labdázni,játszani?


2011. febr. 13. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kérdésedre válaszolva: lakásba jó ötlet. Az alapvető természete: határozott és megvannak a saját elképzelései a dolgokról :), gyerekek mellé is ajánlom. Rendszeresen kell kozmetikushoz vinni, de ez minden kutyára igaz, ha törődni akarsz vele rendesen. Igazából nehéz konkrétumokat mondani, mert mindegyik egyéniség. Egy biztos, nem agresszív fajta. Igazi terrier. Ja! És sokan imádják ugatni a TV-ben az állatokat :) Teljesen önkivületi állapoba esnek olyankor :) ...és nagyon ragaszkodóak! Foglalkozni kell vele. Nem szeret egyedül lenni. Igazi társ, mint minden kutya!
2011. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: örülök, hogy a fajtamentéssel kezded!!!! :)
2011. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

a már meglévő kutyámat is onnan szerettem volna,csak mivel még nem költöztem el itthonról inkább örültem annak amit kaptam :)

viszont augusztusba tervezem a költözést és a már meglévő kutyusom is viszem és mellé szeretném társnak :)persze nem csak azért szeretnék még egyet

mivel nagyon tetszik ez a fajta ezért rájuk gondoltam! :) jó érzés hogy majd segitek egy kutyusnak! :)


18/L :D

2011. febr. 13. 20:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Elismerésem a hozzáállásod miatt! :) Javaslom, hogy már pár hónappal költözés előtt vedd fel a kapcsolatot a fajtamentőkkel, mert lehet, hogy kell annyi idő, míg örökbe tudsz fogadni egy ilyen szépséget.
2011. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt tudd hogy nagyon hajlamosak az allergiára!ÉS ez nem vicc!kutyakozmetikusként tapasztalom hogy 10-ből 8-nak van vmilyen bőrbetegsége:( sajnos túl lett szaporítva:(inkább válassz más fajtát mert bár nem mindegyiknek vannak bőr és allergia problémái de nagyon soknak!
2011. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!