Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakörömlakk! Mi ez a...

Kutyakörömlakk! Mi ez a baromság már megint?

Figyelt kérdés
Most megy az RTL-en a Reggeliben, egy csaj mutogat egy szerencsétlen spánielt, minden körme más színű...mi a jó büdös francot fognak még kitalálni? És ott festi neki, istenem...és akkor elkezdi, hogy a MUNKAkutyáknak van fekete színű körömlakk is...hát most komolyan, hová szánalmasodnak még el egyes emberek? Nem lehet az ilyeneket betiltatni valahogy? Hol vannak ilyenkor az állatvédők? Az ilyeneket kellene baszogatni, nem a libásokat, akik semmit nem vétenek azzal, hogy tömik őket!!
2011. ápr. 4. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez a körömlakkozás hülyeség, a tömés pedig kegyetlenség. Egyiknek sem vetnék alá egy állatot sem.
2011. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy hülyeség, de ez azért messze van az állatkínzástól.. A kutyát szerintem pont nem érdekli, kifestik-e a körmét vagy sem.
2011. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
OMG hát ekkora süketséget még én nem is hallottam. Németországban vagy hol volt egy nő, aki piercingeket rakatott az általa árult cicákba, jól megbüntették érte. Az ilyen parasztot is meg kéne. Már nem elég az embereknek, hogy magukat kenjék-fenjék, az állatokat is kell. Pff...
2011. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy állatkínzás. De miért nem lehet az ilyeneket egyszerűen betiltatni, és a kutyát kutyaként kezelni? Engem annyira felháborít ez, komolyan! Undorító amit szerencsétlen kis állatokkal képesek egyes emberek csinálni, főleg az ilyen hülye plázap.csák, azoknak mániája plüssállatként kezelni egy élő érző lényt. Ez a csaj is aki a tv-be volt, legszívesebben felrúgtam volna olyan undorító volt egyszerűen a stílusa meg ahogy beszélt...

Elnézést, de tényleg egyre jobban idegesítenek ezek a dolgok már!

2011. ápr. 4. 08:31
 5/11 Platypus ***** válasza:
100%
Elég elmebeteg dolog egy felnőtt embertől, ha a kutyája körmét akarja lakkozni. Szerencsére a kutyának nem fáj és egy jól nevelt állatnak nem okoz lelki törést, ha egy darabig nyugton kell maradnia. Még mindig jobb, ha egy kutyának ilyen baromságokat kell elviselnie, de legalább foglalkoznak vele, minthogy kivágják a hátsó udvarba 2 m láncon.
2011. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom én sem felfogni, hogy hogy lehet valaki ilyen elmebeteg? Abból a csajból is sütött a butaság, már elnézést, de ez az igazság... Festegesse a saját körmét, de szerencsétlen kutyának nem mindegy milyen színű? Nézi azt valaki? Meg áh, mindegy nem tudom felfogni egyszerűen, hogy miket találnak még ki...én például a Fressnapf-ban kapható kutyaparfümön is kiakadtam múltkor...persze, hogy büdös a kutya, ha agyon van fürdetve...csak ezt senki nem érti meg, fürdetik hetente, meg ki tudja lehet még ritkábban is, és csodálkoznak hogy bűzlik a kutya...aztán meg befújkálják minden sz.rral, kap a kutya egy szép kis allergiát, aztán pánikolva rohannak vele az orvoshoz. Én röhejesnek tartom ezt és azt is, hogy egyáltalán árulni engednek ilyen termékeket.
2011. ápr. 4. 09:54
 7/11 hell-ikon ***** válasza:

A körömlakk talán még csak hagyján (bár én sem értek vele egyet), számomra ami über brutál módon kiveri a biztosítékot, ha egy alapból fehér bundájú kutyát rózsaszínre festenek... Múltkor az Animal planeten láttam egy ilyet illetve, a Kutyadoki egyik epizódjában is volt egy rózsaszínb.zi nő, aki mindent (köztük a kutyáját is) befestetett mindent rózsaszínre a házától kezdve a saját haján át a kutyáig, mindent.


Még szerencse, hogy itthon (egyelőre még) nem dívik ez a módi.

2011. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úristen...én tuti elvettem volna tőle a kutyát, nem normális az ilyen...tetejébe még jól meg is verném xd
2011. ápr. 4. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:

barátnőm kiskorában kilakkozta a kutyája körmét. nem lett tőle semmi, de semmi baja.

ja, és egyszer a fején a szőrt egy kicsit befestettük vörös hajfestékkel. attól sem lett baja.


nem támogatom azt, hogy ez divat legyen, de ez még nagyon messze van az állatkínzás kategóriától. inkább azt mondanám, hogy bolond hóbort.

2011. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ez még nagyobb baromság mint a körömlakkozás, bár azzal sem értek egyet.


[link]

2011. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!