Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromság lenne, ha nem járnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromság lenne, ha nem járnánk, csak engednénk a vonzódásunknak?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk, egyikőnk sem akarja elkötelezni magát. Nekem hosszú távon nem menne a párkapcsolat, lehet, hogy éretlen vagyok rá, vagy csak a régebbi rossz tapasztalatom miatt, de nem akarok belevágni, mert mi van ha nem sikerül? Annyi a barátságnak. Ő pedig azért nem akarja elkötelezni magát, mert ha elért valamit, akkor ugyebár új kihívás kell, és fél, hogy nála sem működne. Nem vagyunk szerelmesek, bár ezt valószínűleg már le lehetett szűrni. Nagyon jó barátok vagyunk, szinte mindent tudunk a másikról. Hülyeség lenne néha megölelni, odabújni, esetleg csókolózni vele kapcsolat nélkül? Egyelőre csak egy gondolat az egész...
2011. okt. 31. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem nem, nekem is elég lenne most kb ennyi 20
2011. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nektek jó,akkor nincs akadály!
2011. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok kezelni a helyzetet, nem az.
2011. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

senkinek nem ártotok vele. Miért ne? :)

20/L

2011. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!