Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a 6 éves...

Mi lehet a baja a 6 éves bullterrieremnek?

Figyelt kérdés
6 éves bullterrier szukám kb. 4 napja nagyon kedvtelen és már vagy 3 napja nem eszik. Tegnap elvittem állatorvoshoz. Kapott 3 szurit és azt mondta a doki, hogy ma estig ne adjak neki semmit enni. De még ma sem akar enni... Nagyon aggódom miatta. Mi lehet a baja?
2011. máj. 1. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos? Milyen egyéb tünetek vannak?

Milyen vizsgálatot végzett? Mikorra rendelte vissza a kutyát? Mit mondott,hogy mire figyelj?

A legtöbb kutyabetegség úgy kezdődik,hogy a kutya nem eszik. Még tippelni sem tudunk.,

2011. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kullancsot nem találtatok benne?

Labor?Érdemes lenne megnézetni a vese és máj működését vérvizsgálattal.

Fájdalmat nem mutat?

Én holnap felkeresnék egy másik orvost is.

Bulljaim vannak,és tudom,hogy náluk az ilyen tüneteket extra komolyan kell venni,mert pl.fájdalmat a legutolsó pillanatig nem jeleznek.

Vizelet,széklet rendben?

2011. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vizelet, széklet rendben. Doki azt mondta, ha hétfőig nem jön rendbe vigyem vissza és csinál labort. A gond, hogy az előző bullterrieremnek is hasonló tünetei voltak. Őt is elvittük dokihoz, kórházba, de nem tudtak rajta segíteni. Lehet, hogy mérgezés? Bár van egy másik bullom is és neki semmi baja... Nem értem.
2011. máj. 1. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
levehette volna a vért tegnap is.... vidd vissza hétfőn. tényleg nagyon sokminden lehet
2011. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ninna ♥ ***** válasza:
Vidd vissza a dokihoz, és vegyen le vért, vizeletet, és kapjon a kutyus egy infúziót is, az tuti nem árt neki, és attól általában sokkal jobban lesznek. A laborból elvileg ki kell, hogy derüljön, hogy mi a baja a kutyusnak.. egyéb dolgokat is nézzük. Kullancsot mostanában találtál benne? Mondjuk 2 hétre visszamenőleg gondolok.
2011. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy volt benne kullancs tavaly nyár óta... Holnap első dolgom lesz a doki megint... Remélem semmi baj nem lesz.

Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 1. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást a kutyának!

Ha kinti kutyák,nem biztos,hogy észrevehetted a kullancsot.

2011. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok. Sajnos úgy tűnik tényleg nem vettük észre a kullancsot. A vérképe szerint kezdeti stádiumú (0,85)Liam-kór (nem tudom jól írtam e). Kapott gyógyszert, de ma megint elég vacakul fest szegénykém. Már jó pár napja nem evett semmit. Mit tudtok erről a betegségről? Mennyi idő mire felépül?
2011. máj. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!