Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az ivartalanítás...

Mit gondoltok az ivartalanításról?

Figyelt kérdés
Hallottam sok jót és sok rosszat is róla, kicsit tanácstalan vagyok. Feltétlenül szükséges?? Kan kutyusról lenne szó.
2011. máj. 5. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy vele is jót teszel vele, mert úgy nem szenved tüzeléskor. Ismerősöm kutyája régebben gyakorlatilag kibelezte magát, mikor el akart indulni egy tüzelő szuka után és fennakadt a kerítésen.....
2011. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban mondták már nekem, hogy ha egy kutya és gazdája között szoros a kapcsolat, és a kutya jól van nevelve, akkor nem fog elszökni.
2011. máj. 5. 19:44
 3/19 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ha egy kan kutya ivartalanítva van. Az ivartalanítástól kedvesebb, ragaszkodóbb lesz és a szőre is szebb lesz. Mellesleg nem kell attól tartanod hogy elránt egy ivarzó szuka miatt:D
2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
a mi kutyusunk is mindig elviselhetetlen volt, ha a közelben tüzeltek a szukák. volt, hogy el is szaladt, alig értük utol.. nyugodtabb, szelídebb lesz tőle, érdemes mindenképpen, ha nem akarsz kiskutyákat
2011. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Bányai Károly ***** válasza:
12%

Én is meg akartam csináltatni a kutyámon, de még nem találtam olyan orvost, aki akciósan kupírozza a fülét, levágja a farkát, megműti a hangszálait, és ki is heréli.

Gondoltam még más olyan műtétre, amivel bebizonyíthatom a hatalmamat fölötte, és módosíthatom a természetes testi és lelki állapotát, de egyelőre ennyi elég.

2011. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én csak pozitív hatását tapasztalom! Semmi negatívat nem tudnék felsorolni!!! És szerintem nincs is...
2011. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19.54 te beteg vagy, ha ezt komolyan gondoltad. de ha viccnek szántad még annak is rossz
2011. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Bányai Károly ***** válasza:
25%
Ironikusan írtam. Én soha nem csonkíttatnék meg egy állatot.
2011. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi az a sok rossz, amit hallottál?
2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Például, hogy levert lesz tőle a kutyus. Sokkal kevésbé energikus. Elhízik.
2011. máj. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!