Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül áthozni egy...

Mennyibe kerül áthozni egy kutyát Ukrajnából?

Figyelt kérdés
Milyen papírokat kell elintézni, hogy áthozhassuk?
2009. márc. 20. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Útlevél, export pedigré, szállítás
2009. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
De mi a francnak athozni, nincs itt eleg kutya mar igy is? Altassatok el helyszinen.
2009. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Hülye gyökér f@sz. Ha nem tudsz normálisan válaszolni ne tedd. Amúgy én kutyaútlevélről és chipről tudok, ami kell.
2009. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Útlevél (természetesen kitöltve, tehát meg kell hogy legyenek az oltásai, az élősködők elleni védekezésről az igazolásai), chip. Ha tenyészállat, akkor export pedigree.
2009. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Valaki azt írja, hogy altassák el a kutyát a helyszínen és még engem pontoztok le????????????????? Fúúúúdedurrrva... Kemények vagytok asssziszem.
2009. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lassan már több nálunk a kutya, mint az ember, b.aszki. És rengeteg a bunkó, elfogult tulajdonos, meg az olyan, aki képtelen engedelmességre szoktatni a dögét. Múltkor is nekem rohant egy jól megtermett állat, amit szabadon futtattak, és hiába ugatott neki a gazdája, nem volt hajlandó megállni, kész csoda, hogy nem szedett szét. És hallottam vajon utána elnézéskérést? Tippeld meg. Kutyások egy bírálat nem érheti, csodálkozol, hogy nem örülök egy újabb eb importjának? Tisztelet persze, mint mindig, a normális többségnek, de sok olyan jelenség van, ami kicsapja a biztosítékot. És akkor a még mindig döcögősen terjedő kutyaszar-összeszedésről nem is. (A hü.lye gyökér f.asz voltam.)
2009. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
(Jól van, a szoftver kiszedte a válaszom felét. Szépen kell beszélni, mert a világ is szép, hát persze.)
2009. márc. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 21. 23:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Hatósági állatorvosi igazolás is kell vagy titer teszt

az előbbi olcsóbb...

2010. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!