Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hyperflite vagy Hero frisbeet...

Timtimi kérdése:

Hyperflite vagy Hero frisbeet hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
7 honapos labimat akarom lassan bevezetni a frisbeezesbe, persze meg nem ugralna stb. csak futkarozhatna utanna es apportirozna.....amugy is motivalja a jatek, igy ez egy o sport lenne szamara....a kerdesem az lenne, hogy egy jo minosegu frisbeet hol lehet beszerezni? En Erdelyben elek, rendeltem az Allamokbol, a hivatalos honlapjarol a Hyperflitenak...a standard versenyre valo volt 2.5$ es a szallitas lett volna 7$ de vegul is mint kiderult jarulekos koltsegek:)) es ha barmi gond van a szallitassal, akkor akar 75$ is lehet a koltseg....nah akkor vissza is mondtam....tudtok-e ajanlani olyan helyet ahonnan rendelhetnek? akar Magyarorszagrol, akar tolunk az orszagbol, ha vannak itt romaniaiak....?....elore is koszonom....
2011. júl. 25. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendeznek arrafelé frizbiversenyeket? A versenyeken mindig lehet venni.

Magyarországon pl Árkosi Józsi is árul. Ha beírod a keresőbe kijön egy csomó dolog róla, facebook-on is megkeresheted. Vannak netes állatboltok ahol lehet kapni, de nem tudom hogy azon szállítanak-e külföldre.

2011. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom.
2011. júl. 25. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapfutar.hu

Kulfoldre is szallitanak

2011. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Link frizbikhez;

[link]

2011. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi:)
2011. júl. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!