Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a yorkshire...

Barbiiii kérdése:

Mi a véleményetek a yorkshire terrierekről? Hol tudok jó árban venni lehetőleg Bács-Kiskun megyében vagy Pest környékén?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

az a véleményem róluk hogy kis nyomorék görcsök.

gugliban meg tudod nézni, hogy hol tudsz venni.

2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok oda ezekért a kis termetű kutyákért. Nálam egy kutya térd fölött kezdődik...
2011. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem őket. Nekem is van egy és nála elevenebb kutyát még nem láttam:D nagyon szeretem és a világ összes kincséért sem adnám el:)
2011. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nagyon aranyos kutya 40-50 ezer körül tudsz venni én is ugy vettem már 2 éves lesz .

Eleven és tisztelet tudó okos kutyus bár viszont érzékeny kutya is .

2011. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tyler913 ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kis gorcsoket,plane ha valaki nem kutyakent,hanem divatkellekkent vagy babapotlekkent tekint rajuk.Ennek ellenere ha Neked az kell,vegyel nyugodtan,de akarmilyen kicsi is,attol meg kutya,es nem akcios tescos pulykaparizsi,hogy "jo arban" akard venni.Ha ilyen kutya kell,igenis szand ra az osszeget egy tenyesztotol szarmazo peldanyra,es ne szamitson,milyen messzire kell utazni erte.Ha viszont nincs penzed,fogadj orokbe menhelyrol,talalsz yorkie kevereket,sot,teljesen fajtajellegu yorkie-t is.Kerlek,semmi esetre se tamogasd a szaporitokat.
2011. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40-50 ezer körül kizárólag szaporítónál kapsz.Elhiheted,hogy nem éri meg.
2011. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!