Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne kezdeni ezzel a...

Mit lehetne kezdeni ezzel a kutyával? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy angol staffordshire terrierem, lassan 1 éves, de azért vannak vele problémák. Eddig volt 2 rottweilerem és ugyan rövid ideig, de volt egy stafim is, és egyiktől sem kellett félnem sem nekem, sem a családnak, de ez a kutya most már lassan az agyamra megy. Mostanában elkezdett lábra támadni, de nem akárhogy. Lelapít kb. olyan lapos lesz, mint egy könyv és kitör, egyenesen neki a lábnak (vádli, comb), és ezt egymásután vagy tízszer megcsinálja, és hiába szólok rá, hogy hagyja abba vagy takarodjon, egyszerűen mintha süket lenne. Tegnap este a húgomat nem engedte le, ott sz.rakodott előtte.. De állítom, ha nem húzom el a vádlimat, szerintem el is kapja.

Az meg a másik, hogy amikor simogatom, akkor meg állandóan a kezemet akarja elkapni. Lehet ezzel valamit csinálni szerintetek? Ez így nem lesz jó.... :/



Köszi.


2011. aug. 10. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
06:55-ös: Konrad Lorenz-t nem tudom ismered-e, az ő tapasztalatai alapján megírt könyvben szerepelt ez a módszer, csakúgy mint több másikban. Persze nem azt mondtam hogy ezt nap mint nap megteheted a kutyáddal, de a kérdező esete eléggé megfontolandó.
2011. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi a válaszokat, nagyon hasznosak. Ma ismét csinálta, és azt csináltam, amit Theia mondott. Eléggé meglepődött a kutya. :D
2011. aug. 11. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!