Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud ajánlani (ivartalan...

Valaki tud ajánlani (ivartalanításra) "jó" állatorvost?

Figyelt kérdés

Budapesten. Tudom, hogy az ivartalanítás 20-25.000 Ft körül van, de nekem most nincs annyi pénzem. Lehetőleg egy olyan állatorvoshoz vinném a kutyám (szuka), akinél van részletfizetési lehetősé (mondjuk 3 részletes). De a legfontosabb szempont, hogy a műtétet végző állatorvos "jó" legyen. Egyéni tapasztalatok érdekelnének. Az ivartalanítás elég sűrgős lenne (még ebben a hónapban sort kellene rá keríteni), mert a kutya már tüzelt egyszer és a második tüzelés előtt ivartalanítani kellene őt, de az pont most lesz aktuális szeptemberben.


Köszi előre is a válaszokat!


2011. aug. 17. 01:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem Egerben ivartalanították 18.000Ft-ért a szuka kutyát!
2011. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Augusztus 28-ig ivartalanítási akció van a Zöldzebránál:


Szuka kutya 25 kg-ig: 8 000.-

Szuka 25 kg felett: 11 000.-


[link]

2011. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hm. Hát egy ilyen "ivartalanítási" akció. Nem is tudom. Ez egy műtét, valahogy nálam a műtét és az akció nem illik össze. :) De azért köszi.



És nem olcsó orvost szeretnék, biztos félre értettétek, lehet felőlem a legdrágább is, csak lehessen nála részletekben fizetni. (Ismerek egyébként egy ilyen állatorvost, nagyon jó doki, és van nála részletfizetési lehetőség, csak ő nem csinál ivartalanítást sajnos).


Várok még válaszokat! :-)

2011. aug. 17. 10:48
 4/13 Pipis ***** válasza:

Dr. Héthársi Zoltán. Én hozzá viszem majd most a kutyát kb egy hónap múlva, nagyon sokan ajánlották, külön dícsérték azt, ahogyan a hegek sem látszódnak. Yorkiem van, arra ő olyan 23000 Ft-ot mondott árnak, hívd fel, beszélj vele. Itt az elérhetősége: 1158. Budapest, Hősök útja 3/A

Telefon: +36-1-410-2307

2011. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az akciót állatvédők támogatják, és olyan orvosok vállalják be, akiknek fontos az állatvédelem. Nem kell tartani tőle, a Zöldzebrásokat személyesen ismerem, nem propagálnak rossz orvosokat.
2011. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Van esetleg weblapcíme Héthársi Doktorúrnak? (szívesen meglesném, hogy milyen a rendelő és, hogy mi a cím...stb), mégegyszer köszi. :-)


Utolsó: De tartok tőle. :D Csak egy kutyám van, pótolhatatlan és valahogy ez az akciós műtét dolog nem valami bizalomgerjesztő... Egyébként én is hallottam már ilyenről, az állatvédők kezdeményezik a fölösleges szaporulat csökkentése érdekében olyanok számára, akik nem tudják, vagy csak nehezen "állni" az anyagi részét a műtétnek. De akkor is. Akciós műtét... hááát. :)

2011. aug. 17. 12:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja. Most látom, hogy címet is írtál, akkor ez a része tárgytalan. Mégegyszer köszi. Pont jó is, nincs is tőlünk messze a doki. Szupi. :))))
2011. aug. 17. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, a te döntésed. Ha ki tudsz adni egy ivartalanításért 2-szer, 3-szor annyit, tedd. Azért linkeltem, mert gondoltam, ha részletfizetésre szorulsz, jól jöhet ez az akció.

Egyébként mit gondolsz, milyen az akciós ivartalanítás? Mint egy vágóhíd?

2011. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát kb igen. :D

Természetesen nem erre gondoltam. Csak egyszerűen nem szimpatikus. És ha valamitől rossz érzésünk van, akkor azt nem szaad erőltetni. Szerintem, aztán lehet, hogy nincs igazam.


Nincs rá most egyáltalán pénzem. De a kutya felelősség és én nagyon szeretem a kutyám, mindenképp ivartalanítani kell és én ha lehetséges, a legjobb orvosra szeretném őt bízni, aki lehet, hogy drága lesz, de nekem így megéri. :-)

2011. aug. 17. 19:05
 10/13 A kérdező kommentje:
de nekem így *IS megéri. :-))))
2011. aug. 17. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!