Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kell foglalkozni egy...

Mennyit kell foglalkozni egy kiskutyával? Viszont az a probléma, hogy majd csak suli időben kapom meg. Vagyis nem birok majd vele foglalkozni. Ez mennyire fog ártani majd a személyiségének? Mennyire lesz majd ezek után engedelmes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyit tudsz vele naponta foglalkozni? napi minimum 2 órát kellene szánni egy kölyökre..
2011. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is suli idöben kaptam szombaton mentünk érte vasárnap este már nem is nyüszitett, hazamész hozzá kiengeded játszol vele 1 ,1-5 orát elég aztán pár orával késöbb megint ha nincs más dolgod akkor meg egész délután . Milyet kapsz?

16/F

2011. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 1 hete kaptam egy kiskutyát és rengeteget foglalkozok vele,szeretek ilyenkor nyáron 11-ig aludni de miatta már 7-kor fel kell kelnem(monjuk szívesen teszem) és egész nap vele vagyok mert ha felébred és nem érzi a közelségemet akkor rögtön sír:( nap végére eléggé lefáraszt...
2011. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugy időzitsetek, hogy péntek délután lehessen érte menni, akkor ott lesz az egész hétvégétek. Aztán hétköznap, felkelsz korábban, elrendezed a kiskutyát, pisiltetés, kis séta, etetés, majd iskola után megint ugyaneigy:) Aztán amikor már kész a leckéd, lehet vele menni csavarogni:) Ha öösszeállitasz magatoknak egy napirendet, a kiskutya hamar megszokja.
2011. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen megoldani a kutyázást suli mellett, reggel felkelsz egy fél órával korábban, megeteted a kutyust, játszol vele. Miután hazaérsz a suliból játszol vele, ha meglesznek az oltásai akkor pár órát sétáltatod. Ha nem tudnál napi minimum 2 órát intenzíven foglalkozni vele, akkor azt javaslom, hogy ne tarts kutyát. Ha nem foglalkoznak egy kutyával mégis hogy várod el, hogy engedelmes legyen? Rombolni fog, széttép, szétrág mindent, neveletlen, félős vagy agresszív lesz. Egy kölyökkel rengeteget kell foglalkozni, tanítani kell, hogy jó kutya váljon majd belőle.
2011. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beagle tricolour kiskutyát
2011. aug. 20. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:

huhh hát a beagle tipikusan az a fajta aminek nagyon sok foglalkozás és testmozgás kell..jól bele választottál..

suli előtt és után szánj a kutyusra annyi időt amennyit csak tudsz

2011. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!