Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff "probléma"! Hogyan...

Amstaff "probléma"! Hogyan "fűtsek be" neki?

Figyelt kérdés

Egy éves kutyusunk mindent szétrág amit talál,jelzem MINDENT!A motor kint maradt az udvaron és a kutyusunk elrágta a gázt rajta(gondolom érezte a gazdi szagát)!

A lényeg hogy nem tudom mit tegyünk neki ki télre hogy ne fázzon hiszen a rongyokat,szivacsot szétrágja,az utsó próbálkozásom egy tollpárna volt......nem volt jó ötlet,szerintem el tudjátok képzelni:)Jah van egy kutyaház neki immár betonból,de oda nem megy be...meg az önmagában az is hideg!Ötlet?Járt valaki hasonlóan?


2011. okt. 22. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a mi bajunk is, nincs is a kutyánknak bolti játéka, felesleges pénzkidobás lenne, hiszen neki az a játék, ha az áldozatot megsemmisíti, "megöli", szétrágja.

Apportírozásnál is míg visszaér hozzám, rágja a botot amíg tudja, ez a legnagyobb élvezet neki nem is az, hogy visszahozhatja.


Esetleg meg lehetne próbálni vastag szőnyeget, vagy kemény gumilapot valahogy felfúrni a kutyaház falára amit nem tud leszedni, ha hideg lesz talán lesz annyi esze, hogy magától bemegy, csak nem fog fagyoskodni.

2011. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szalma a legjobb az ilyen kutyának.Meleg és rághatja.
2011. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem normális dolog, hogy egy egy éves kutya még mindig mindent szétrág. Mennyit sétáltatjátok, futtatjátok naponta? Neveléssel, tanítással hogy álltok?
2011. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg a staffordnál normális a rágás.

Jó persze nem úgy, hogy szétszedi a lakást, de az inger benne van, hogy "öljön", szétszedjen dolgokat.


A miénk meg van nevelve, le van mozgatva mégis minden fadarabot megrágcsál, pontosabban miszlikre szed, otthon pedig a fekvőhelyként szolgáló lábtörlőt szokta kóstolgatni...

2011. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sétálni két-3 naponta megyünk,nagy tombolásra ritkán van módja mert felénk nem nagyon van megfelelő hely erre!

Egyébként hatalmas területe van,de nyílván unatkozik,és az a fél óra "séta" sem elég neki!Amikor az idő engedi labgázunk,kötelet húzunk,aportírozni nem szeret csak nagyon ritkán "megy bele a játékba"!

Nem tudom normális -e amit csinál,szerintem igen,amúgy szót fogad,de soha nem "merül le benne az elem":)

Nagyon szeretjük őt,ezért szeretnénk neki megfelelő helyet télre,csak nehéz:)

2011. okt. 22. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
minden nap kéne sétáltatni legalább egy órát!!!két-3 naponta az elég kevés főleg egy amstaffnak
2011. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás, a kutyád unatkozik. nem mozog eleged az amstaff olyan mint a duracel nyúl :D nagyon nehéz lefárasztani, főleg ha egészséges fiatal kutyáról van szó. próbálj vele sportolni. súlyhúzás, köss fel neki egy nagy gumit amin lóghat.stb :))üdv egy amstaff tartó
2011. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!