Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan bizonyítsam be, hogy a...

Hogyan bizonyítsam be, hogy a kutyáknak fáj a nemi kontaktus?

Figyelt kérdés
Apa és a nővére pároztatni akarják a kutyámat mert az ő elvük szerint a kutya nem maradhat ki ilyen jó dolgokból.. Én mondtam nekik hogy nem engedem, hogy szaporítsanak és egyébként is fáj nekik. Erre jött a válasz, hogy hát akkor meg miért csinálják... Nem fogták fel,hogy ők nem olyanok mint mi. Ők ösztönlények. Ekkor kezdtek el ordibálni és jött a "fantasztikus" megoldás, hogy bizonyítsam be. Mondtam nekik hogy én nem vagyok tudós, de nem egy helyen olvastam már és azért a tudósok csak jobban értenek hozzá mint a falusi emberek. Szóval most cikkeket keresek és szeretném megmenteni a kutyámat a pároztatástól. 16/L
2011. aug. 24. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szuka vagy kan kutyád van?

Egyébként igen,fáj nekik.Mondd meg apudéknak,hogy nézzenek dokumentumfilmet.Az embereken kívül csak a delfin és a sertés él fajfenntartás ösztönétől eltekintve nemi életet(nem tudom biztosan,lehet több állat is,de a kutya biztos nem.).Ők élvezik.A kutyák/macskák/lovak/tehenek,stb.,tehát a haszon-, és hobbyállatok nem élvezik a nemi kontaktust.(Kivéve a már említett sertést.)Ezért is van a szukáknál a tüzelés.Csak akkor élnek nemi életet,amikor termékeny időszakban vannak,tehát évente kétszer.Azon kívül a kan nem ugorja meg a szukát,mert nincsenek azok az illatanyagok,amik erre késztetik.

Tanácsolnék vmi szakkönyvet esetleg,de könyvcímeket sajnos nem tudok,nem onnan tudom ezeket.Talán ha találnál egy ilyen témájú könyvet és eléjük raknád,megértenék.Sok sikert!

2011. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Apád erre élvez, vagy mi? Hihetetlen mik vannak...
2011. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Honnan veszed, hogy fáj neki???
2011. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az elsőnek nagyon köszönöm :) Egyébként szuka. A másodikra meg csak annyit mondok, hogy gratulálok a szüleinek hogy ilyen intelligens gyereket hoztak a világra :)
2011. aug. 24. 15:19
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
már csak azért sem kéne őket feleslegesen pároztatni, mert utána mi lesz a kiskutyákkal? ma már szinte senki sem vesz meg keverék kiskutyát... csak a nyakatokon marad...
2011. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legalább fajtatiszta, eladható kutyákat akarnak "gyártatni", vagy "majd csak lesz, aki elviszi őket" almot?
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Fajtatisztát, de nem az a lényeg. Én úgyse engedem.
2011. aug. 24. 15:32
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
... szóval, ha csak az élvezet kedvéért akarják a kutyát pároztatni, az jó nagy butaság. Szaporítani pedig még annál is nagyobb!
2011. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én ezt mind tudom, de hogy győzzem meg?
2011. aug. 24. 15:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz, ha nem az élvezetre ("nem élvezetre") alapozod az érvelésedet, hanem sokkal kézenfekvőbb és egyszerűbb dolgokra, mint a szűrések, a beteg kiskutyák, a sok gazdátlan kutya és a te saját kutyád egészsége (gennyes méhgyulladás, emlődaganat). Tanulmányozd az "olcsókutyát" és gyűjts érveket az igazad mellett:

[link]


"hát akkor meg miért csinálják"

Erre a legegyszerűbb a válasz: Azért, mert az élőlények legalapvetőbb ösztöne a fajfenntartás. A fekete özvegy nősténye megeszi a hímet párzás után. Akkor ebből talán az következik, hogy a hím élvezi, ha megeszik?

2011. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!