Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélemény a kuvasz kutyákról?

KovacsAdam kérdése:

Mi a vélemény a kuvasz kutyákról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mamáméknak nemrégen kellett elaltatniuk 18 éves kuvaszukat mert súlyos beteg lett. Amúgy nagyon jó kutya más háziállatokkal és gyerekekkel is el van de nagyon kicsi gyerekek mellé nem való mert nem igazán szereti ha nyúzzák. Meg vesztegethetetlen őrkutya. Jó tartási körülmények mellett akár 16 évnél is tovább élhet. Nem egy beteges fajta. Én csak ajánlani tudom a fajtát.
2011. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű :) Nekünk félkuvaszunk volt, németjuhásszal keverve, olyan szép és értelmes lett, több mint 10 év után nagyon megsirattam. Az utcánkban most van egy fajtatiszta, hófehér, tiszteletet kívánó eb, hűséges és jó házőrző. Ha egyszer a mostani mixünk elmegy az örök vadászmezőkre, biztos hogy kuvaszt szerzek, de igazából megint jó lenne kuvasz-németjuhász keveréket találni, nagyon szerettük.
2011. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fenséges házőrző. Volt valamikor a tanyámon, de semmi panasz nem volt rá. Igaz inkább elment magának poroszkálni a tanya körül, mintohgy jöjjön oda hozzám pitizni, tehát igazi öntörvényű kutya

de *csudaszép*

2011. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 28. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!