Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy pont, ha játszok a...

Van egy pont, ha játszok a kutyával, és Ő komolyan veszi hirtelen?

Figyelt kérdés

Ismerősöm kutyájával játszottam ilyen húzósat. Hogy egy rongyot a szájába vett, oda jött hozzám, és mozgatta előttem, hogy fogjam meg. Elkezdtem húzni, és Ő is húzta, és volt egy idő, ami után már morgott közben, és rángatta a fejét.

Most ilyenkor ugye nem veszi komolyan, és nem harap meg, tudja, hogy csak játék nem?

Mert engem meglepett, hogy elkezdett morogni rám.


2011. aug. 29. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fog bántani csak játszik :)

Mamámnak van egy nagy fekete kan kutyája, ha elkezdek vele játszani ő is el kezd morogni de eszében sincs bántani. De én mégis mindig megijedek tőle, mert nagyon mély és öblös hangja van, utána viszont rájövök hogy tök feleslegesen paráztam be :)

2011. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne aggódj . Nekem is csinálta már ezt a kutyám és nem harapott meg :) Szerintem csak idegesíti hogy erősebb vagy nála :D
2011. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk még kiskorában csinálta ezt...

Fogócskáztunk, és ő egy idő után komolyan vette ezt, és ahogy közeledett mindig a lábamat harapdálta. Persze nem erősen, de egy kicsit azért lehetett érezni a fogát :S

Lehet ez valami vadászösztön volt vagy nem tudom...

Amúgy kaukázusi németjuhász kutya.

2011. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
felspanolja magát
2011. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ezt csinálj (kistestű) persze kis segítséggel: én kezdem el elöször rángatni összevissza rongyot, és csak utána kezdi el tépni és morogni :D :D
2011. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy mindig te vidd oda a játékot amivel játszani akarsz vele :) , nyugi én mindig belegondolok hogy régebben hogy féltem mikor most is ugy "harap játék közben " hogy semmi fájdalmat nemérzek, nem a tépöfogaival harap vagy nem tudom hogy csinálja de nem fáj, fogváltás elött tele voltam sebbel :D
2011. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De azért ismerős kutyájával nem játszanék ilyet.
2011. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mi 3 hónapos yorkink is ezt csinálja, húzom a játékot, és kezd egyre idegesebb lenni, és morog, nyüszít, de nem, egyáltalán nem harap, sőt ha elengedem a játékot, még ő nyomja a kezembe. Ha meg túl felhergelte magát , akkor elmegy, kiéli magát a plüss macin (magáévá teszi) és folytatja a játékot ott ahol abba hagyta. :D
2011. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!